Menard, Nowości

FAIRLUCENT. Walka z przebarwieniami według marki Menard.

Logo Menard

Fairlucent to linia produktów pielęgnacyjnych MENARD dla osób, których dotyczy problem pigmentacji skóry, a także dla wszystkich, których skóra jest wrażliwa na działanie promieni słonecznych i skłonna do podrażnień. Produkty Fairlucent zawierają wysokiej jakości pochodną witaminy C i ekstrakt z drożdży Shirakami, które rozjaśniają skórę i łagodzą podrażnienia.

MENARD Fairlucent Serum white

Koncentrat Fairlucent White Advance jest przeznaczony dla wszystkich, którzy mają problem z pigmentacją, ciemnymi plamkami, czy piegami oraz dla tych, którzy chcieliby uzyskać efekt transparentnej skóry. Produkt kontroluje produkcję melaniny, zapobiegając pojawianiu się przebarwień i piegów. Chroni skórę przed promieniami UV. Dzięki zawartości APM (pochodnej witaminy C oraz ekstraktu z drożdży Shirakami) zapobiega pigmentacji skóry i ją redukuje.

MENARD Fairlucent Krem na dzień SPF 40

Lekki i delikatny, łagodzący krem na dzień, rozświetlający cerę i zapobiegający codziennym procesom niszczenia skóry. Produkt reguluje produkcję melaniny, zapobiegając pojawianiu się przebarwień i piegów. APM – pochodna witaminy C rozświetla cerę. Ekstrakt z drożdży Shirakami uspokaja skórę wystawioną na działanie promieni UV. Pochodna glicyryzanu nawilża i wygładza. Ekstrakt z podbiału i specjalny puder zapewniają ochronę przed promieniami UV i zapobiegają uszkodzeniom skóry. Krem ma lekką konsystencję i nie natłuszcza skóry. Jest wodoodporny i odporny na pot, dlatego zapewnia długotrwałą ochronę przed słońcem (SPF 40).

MENARD Fairlucent Maska White

Zaawansowana maska oparta na formule kremu o przyjemnym, chłodzącym działaniu. Rozświetla i redukuje podrażnienia, dając efekt transparentnej, jasnej skóry.
Produkt reguluje produkcję melaniny, zapobiegając pojawianiu się pigmentów i piegów. APM – pochodna witaminy C rozświetla cerę. Ekstrakt z drożdży Shirakami uspokaja skórę wystawioną na działanie promieni UV. Pochodna glicyryzanu nawilża i wygładza.

Sposób użycia 2-3 razy w tygodniu nałóż niewielką ilość maski na 5min.

Dodaj komentarz