Maski, Menard, Nowości

Nowa maska marki Menard – MENARD Beauness Mask SPA

W laboratorium Menard powstała specjalistyczna maska dla skóry pozbawionej gładkości, ze skłonnościami do powstawania plamek.

Aby posiadać zdrową i gładką skórę sprawą zasadniczą jest jej stała pielęgnacja przy pomocy specjalistycznych produktów i metod. Badacze Menarda zbadali i udowodnili korzyści, jakie przynoszą skórze naturalne składniki takie jak wody uzdrowiskowe. Przyczyniają się one do regeneracji i utrzymania dobrej fizycznej kondycji całego ciała. Poprawiają stan skóry i polepszają samopoczucie.

BEAUNESS jest rezultatem badań Menarda nad wodami uzdrowiskowymi. Przy okazji odkryto korzystny wpływ na skórę innych naturalnych składników, zwłaszcza roślinnych ekstraktów i substancji morskich.

Trzy siły zawarte w SPA ESSENCE complex:

1. Siła wody uzdrowiskowej

Esencja mineralna SPA zawiera substancję czynną z korzenia lukrecji gładkiej i eter etylowy pantotenolu, pochodną prowitaminy B5; zawiera siarczan potasowo-glinowy, dwuwodzian chlorku wapnia oraz chlorek magnezu;

2. Siła morza

Ekstrakt z morskiej trawy (osuszone substancje z wody morskiej);

3. Siła roślin

Woda kokosowa, woda z bambusa Sasa Veitchii, ekstrakt z solirodka zielnego.

 

“SPA ESSENCE” poprawia kondycję zrogowaciałej membrany komórkowej sprawiając, że skóra jest gładka oraz zwiększa ilość ceramidów.

Maska Beauness Spa to maska w formie nasączonych esencją płatów. Opakowanie zawiera 5 płatów. Należy rozłożyć ją delikatnie na twarzy i pozostawić na 10-15 minut.

Dodaj komentarz