Maski, Nowości, Visoanska, Zabiegi

Nowy zabieg odżywczy marki Visoanska

Logo Visoanska

EKSPRESOWY ZABIEG ODŻYWIAJĄCY

 60min – 340zł

 

Doskonały zabieg zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Odżywia i regeneruje skórę oraz poprawia jakość i jędrność mięśni twarzy. Radykalnie poprawia mikrocyrkurację oraz pomaga oczyścić skórę z toksyn i zanieczyszczeń.

Celem masażu jest przywrócenie odpowiedniego nawilżenia oraz jędrności i elastyczności skórze. Zabieg poprawia się ukrwienie skóry, co sprzyja zrelaksowaniu i odstresowaniu mięśni twarzy. Zwiększa to również przenikanie składników aktywnych zawartych w preparatach w głąb skóry.

 

DLA JAKICH TYPÓW CER ZOSTAŁ STWORZONY?

 

  • Dla osób, które oczekują natychmiastowych rezultatów;
  • Dla skóry pozbawionej witalności, potrzebującej wzmocnienia;
  • Dla skóry zestresowanej.

 

EFEKTY:

 

  • Skóra jest zdetoksykowana i zrelaksowana;
  • Skóra jest odnowiona i promienna;
  • Skóra jest zregenerowana;
  • Pobudzone zostaje krążenie i metabolizm skóry.

 

VIVIFYING MASK – MASKA ODŻYWCZA

Opracowana specjalnie z myślą o zabiegu odżywczym maska ujędrniająca z naturalnymi składnikami pochodzenia morskiego, które wzmacniają oraz poprawiają funkcje metaboliczne aby skóra mogła zachować młody wygląd.

Połączenie alg (Spirulina i Laminaria) z Kaolinem pozwala z łatwością przenikać składnikom mineralnym w głąb skóry, pozostawiając uczucie świeżości i czystości.

Zawiera również Spirulinę bogatą w aminokwasy niezbędne skórze aby przywrócić i zachować jędrność tkanek.

Spirulina i Laminaria są bogate w witaminy A, B, C, D, E oraz oligoelementy, które są kluczowymi składnikami w zapobieganiu starzeniu się komórek. Poprzez przyspieszenie odnowy komórkowej, algi przyczyniają się do poprawy jędrności tkanek skóry. Witamina A zwiększa produkcję włókien kolagenowych, co daje widoczny efekt liftingujący. W połączeniu z witaminą E, która jest silnym przeciwutleniaczem, przyczynia się do wzmocnienia tkanek skóry.

Algi gwarantują potrójny efekt: remineralizację, stymulację oraz działanie antystarzeniowe.

 

Dodaj komentarz