Kremy, Suplementy, Visoanska

Suplementy diety na zimę …

Skóra w okresie jesienno- zimowym potrzebuje dodatkowego wsparcia aby skutecznie bronić się przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Trudno jest znaleźć optymalny dla siebie zestaw witamin i minerałów, ponieważ wybór suplementów na rynku farmaceutycznym jest ogromny. Należy pamiętać o tym, że w przypadku substancji syntetycznych, które są najczęściej stosowane w tego typu tabletach ze względu na niską cenę, ich wchłanialność i faktyczne oddziaływanie na organizm ludzki jest zdecydowanie ograniczona. Optymalnym wyborem jest stosowanie suplementacji, która jest naturalna, a przed to lepiej tolerowana i przyswajalna.

 

 

Marka Visoanska stworzyła mieszankę naturalnych ekstraktów, których działanie skoncentrowane jest na dostarczeniu organizmowi kompleksowego zestawu składników odżywczych, które zostały dobrane pod kątem potrzeb skóry, jak również procesów tworzenie włókien kolagenu i elastyny, które są najważniejszą konstrukcją naszej skóry. Dla zapewnienia maksymalnych rezultatów, każdy suplement, zarówno na dzień, jak i na noc, występuje w komplecie z adekwatnym dla potrzeb skóry kremem aby wykorzystać synergię działania tych dwóch metod (zarówno od zewnątrz, jak i od środka).

 Logo Visoanska

Co charakteryzuje produkty Visoanska?

 

– NATURALNE NUTRI-KOSMETYKI*
– WYSOKA TECHNOLOGIA*
– WYSOKA SKUTECZNOŚĆ
– ETYKA**
– PIERWSZA MARKA NA ŚWIECIE, KTÓRA POŁĄCZYŁA PIELĘGNACJĘ Z DOPASOWANYMI DO POTRZEB SKÓRY SUPLEMENTAMI DIETY NA DZIEŃ I NA NOC

* Produkty zawierają:
do 93% składników naturalnego pochodzenia
do 13 opatentowanych technologii na każdą formułę
do 34 specjalistycznych składników aktywnych

** Produkty nie zawierają parabenów i fenoksyetanolu
Nie zawierają petrochemicznych derywatów, silikonów ani chemicznych emulsyfikatorów.
Produkt na bazie naturalnych emulsyfikatorów, posiada naturalny zapach.
Każde nasze twierdzenie zostało naukowo udowodnione.

 

Co zawierają suplementy diety?

 

Dla wzmocnienia przeciwstarzeniowego działania naukowcy opracowali małe tabletki o odmładzającej sile, specjalnie opracowane, aby podtrzymywać młodość skóry od środka. Chronią, stymulują i reminalizują ją, jednocześnie walcząc przeciwko utlenianiu komórek i inwazji wolnych rodników, które zagrażają jej integralności. Hiper- skoncentrowane dodatki żywieniowe zostały tak opracowane, aby działały w synergii z kremami do twarzy.

 Visoanska Suplementy Diety

VISOANSKA Suplement diety na dzień (skład 1 tabletki)

 

Wartość energetyczna 1,7 kcal [7kJ]
Proteiny 22 mg
Węglowodany 387 mg
Lipidy 3 mg
Włókno baobabu 69,2 mg
Witamina C 52 mg (87% dzien
Żurawina 28,71 mg
Algae lithothamme 27,70 mg
Yerba mate 20,27 mg
Ekstrakt z owocu Pyrus malus (skórka jabłka) 19,25 mg
Algae fucus 18,07 mg
Selen 15,03 mg [30 μg]
Beta-karoten 8,6 mg [809 μg] (100% dziennego zapotrzebowania)
Naturalna witamina E 7,3 mg (73% dziennego zapotrzebowania)
Luteina 6,42 mg
Koenzym Q 10 1,69 mg

 

VISOANSKA Suplement diety na noc (skład 1 tabletki)

 

Wartość energetyczna 2,2 kcal [7kJ]
Proteiny 21,8 mg
Węglowodany 497 mg
Lipidy 9,9 mg
Włókno baobabu 34,91 mg
Algae lithothamme 25,56 mg
Czarna porzeczka 24,93 mg
Kurkuma 18,70 mg
Ekstrakt z pędu bambusa 17,14 mg
Algae fucus 16,67 mg
Selen 15,03 mg [30 μg] (60% dziennego zapotrzebowania)
Ekstrakt z owocu Pyrusc malus (skórka jabłka) 13,56 mg
Ekstrakt z liści winogron 9,35 mg
Beta-karoten 8,6 mg [809 μg]
Naturalna witamina E 7,3 mg (73% dziennego zapotrzebowania)
Luteina 5,92 mg (100% dziennego zapotrzebowania)
Olejek z kiełków pszenicy 3,74 mg
Koenzym Q 10 2,49 mg

 

Kremy, które są w komplecie z suplementami oferują skórze kompleksowe działanie anti- ageing. Do wyboru mamy 3 kremy dzienne oraz krem nocny.

Visoanska Kremy

 

FORMULE ANTI-ÂGE OPTIMALE – DAY

 

Cera normalna w kierunku mieszanej (od ok. 35 roku życia)

Nowatorska formuła, zawierająca krem do twarzy i suplement diety, których synergiczne działanie przynosi wzmożone rezultaty.
Minimalizuje czynniki niszcząco wpływające na młodość skóry. Błyskawiczny efekt to rozjaśniona, ujednolicona i gładka cera.
Dogłębnie i trwale nawilża, absorbując nadmierny połysk, a ochronny mikro- film tworzy ekran przeciwko zanieczyszczeniom powietrza. Dzień za dniem, poprawia jędrność i elastyczność skóry, redukuje pierwsze zmarszczki a owal jest zliftingowany o 23%. Cera jest ożywiona dzięki stymulacji mikro- krążenia i działaniu detoksykującemu. Koktajl z alg głębinowych, roślin adaptogennych i peptydów wzmacnia biologiczny system obronny: chroniąc DNA komórek, odbudowując ich spoistość i wzmacniając skórę. Suplement diety o działaniu przeciw- utleniającym, przeciw- rodnikowym, energetyzującym i ochronnym, wspomaga piękno skóry
od środka.

25 składników aktywnych
7 opatentowanych technologii
88% składników pochodzenia naturalnego + peptydy
Produkt na bazie naturalnych emulsyfikatorów, posiada naturalny zapach. Nie zawiera parabenów i fenoksyetanolu.

 

FORMULE ANTI-ÂGE OPTIMALE – DAY

 

Dla cery normalnej w kierunku suchej (od ok. 35 roku życia)

Nowatorska formuła, zawierająca krem do twarzy i suplement diety, których synergiczne działanie przynosi wzmożone rezultaty. Minimalizuje czynniki niszcząco wpływające na młodość skóry. Błyskawiczny efekt to rozjaśniona, ujednolicona i gładka cera. Dogłębnie i trwale nawilża a ochronny mikro- film koi podrażnioną skórę, tworząc ekran przeciwko zanieczyszczeniu powietrza. Dzień za dniem, poprawia jędrność i elastyczność skóry, redukuje pierwsze zmarszczki, a rysy i owal są zliftingowane o 20%. Cera jest ożywiona dzięki stymulacji mikrokrążenia i działaniu detoksykującemu. Koktajl z alg głębinowych, roślin adaptogennych i peptydów wzmacnia biologiczny system obronny: chroniąc DNA komórek, odbudowując ich spoistość i wzmacniając skórę. Suplement diety o działaniu przeciwutleniającym, przeciwrodnikowym, energetyzującym i ochronnym, wspomaga piękno skóry od środka.

23 składniki aktywne
7 opatentowanych technologii
88% składników pochodzenia naturalnego + peptydy
Produkt na bazie naturalnych emulsyfikatorów, posiada naturalny zapach. Nie zawiera parabenów i fenoksyetanolu.

 

FORMULE ANTI-ÂGE EXTRÊME – DAY

 

Dla skóry dojrzałej (od ok. 50 roku życia)

Nowatorska formuła, zawierająca krem do twarzy i suplement diety, których synergiczne działanie przynosi wzmożone rezultaty. Kompleksowa pielęgnacja dzienna dla skóry dojrzałej, która spowalnia i zapobiega procesom jej starzenia. Błyskawiczny efekt to rozświetlona cera, lifting konturów twarzy dzięki mikro- siateczce i efekt „botoksu” na zmarszczkach mimicznych. Dzień za dniem skóra nabiera gęstości i jędrności, a głębokie zmarszczki zmniejszają się. Roślinne komórki macierzyste korygują przebarwienia dla efektu ujednoliconej cery. Koktajl bio- mimetycznych peptydów i roślin adaptogennych sprawia, że nawilżona przez naturalne mechanizmy skóra staje się silniejsza, a jej biologiczny system obronny wzmacnia się, chroniąc DNA komórek i zwiększając ich żywotność. Suplement diety o działaniu przeciwutleniającym, przeciwrodnikowym, energetyzującym i ochronnym, wspomaga piękno skóry od środka.

29 składników aktywnych
9 opatentowanych technologii
84% składników pochodzenia naturalnego i tripeptydów
Produkt na bazie naturalnych emulsyfikatorów, posiada naturalny zapach. Nie zawiera parabenów i fenoksyetanolu

 

FORMULE LONGÉVITÉ CELLULAIRE – NIGHT

 

Dla wszystkich rodzajów cery (od ok. 35 roku życia).

Nowatorska formuła, zawierająca krem do twarzy i suplement diety, których synergiczne działanie przynosi wzmożone rezultaty. Pełna pielęgnacja na noc dla wszystkich rodzajów cery od 35 roku życia. Intensywnie pobudza nocne mechanizmy samoregeneracji i odnowy tkanki skórnej, ważne dla zachowania młodości skóry. Już po 6 dniach stosowania skóra nabiera młodzieńczego blasku, bo liczba jej młodych komórek zwiększa się o 76%. Dzięki zwiększonej syntezie kolagenu i GAG skóra nabiera jędrności i gęstości.
Bio- mimetyczne peptydy i roślinne komórki macierzyste działają u źródeł procesów starzenia, ale ich efekty są widoczne gołym okiem: zmarszczki się zmniejszają, cera budzi się spokojna, promienista i ujednolicona. Suplement diety o działaniu restrukturyzacyjnym, remineralizującym, przeciwutleniającym i przeciwrodnikowym wspomaga zdrową skórę od środka.

28 aktywnych składników
9 opatentowanych technologii
87% składników pochodzenia naturalnego i tripeptydów
Produkt na bazie naturalnych emulsyfikatorów, posiada naturalny zapach. Nie zawiera parabenów i fenoksyetanolu

 

 

Dodaj komentarz