Kremy, Menard, Nowości

Manard – nowość do pielęgnacji skóry wokół oczu COLAX EYE B

Skóra wokół oczu jest niezwykle podatna na wysuszanie się oraz wczesne powstawanie linii i zmarszczek. Dzieje się tak ponieważ:

  1. Osłabiają się mięśnie okrężne wokół oczu (około 20 tysięcy mrugnięć oka dziennie, mięśnie stają się mniej wytrzymałe, słabsze);
  2. Pogarsza się jędrność skóry wraz z wiekiem (zmniejszenie ilości i jakości włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego);
  3. Skóra w tym obszarze jest najbardziej podatna na wysuszanie i odwadnianie (ma mniej sebum).

Aby skutecznie przeciwdziałać powstawaniu zmarszczek należy na wszystkie te problemy działać jednocześnie.

Menard po raz kolejny udoskonalił krem Colax pod oczy. Celem nadrzędnym było wzmocnienie osłabiających się wraz z upływem czasu mięśni wokół oczu.

Logo Menard

COLAX EYE B

Ujędrniająco nawilżający krem pod oczy

18g

colax eye 2014

Piękna, jędrna, doskonale nawilżona skóra.

Krem pod oczy o bogatej konsystencji, który silnie ujędrnia oraz nawilża skórę. Zapewnia uczucie komfortu, a dzięki innowacyjnym składnikom aktywnym skutecznie przeciwdziała powstawaniu zmarszczek, suchości skóry oraz osłabianiu mięśni okrężnych wokół oczu.

Skład:

Ekstrakt z Siratro

Zwiększa ilość mioblastów oraz ich zdolność do tworzenia miotub- tworzy silne mięśnie okrężne wokół oczu;

Siratro to roślina z rodziny bobowatych pochodząca z Ameryki Północnej, występująca na Okinawie. Roślina ta ma duże zdolności do dostosowywania się do różnych środowisk i umiejętności przetrwania w zróżnicowanych warunkach środowiskowych. W połączeniu z ekstraktem z nasion Longanu stanowią one doskonały duet wzmacniający mięśnie wokół oczu.

siratro

Ekstrakt z nasion Longanu

Pobudza fibroblasty do produkcji kwasu hialuronowego, stymuluje komórki mięśni okrężnych oka;

Longan- to gatunek rośliny z rodziny mydleńcowatych. Pochodzi z tropikalnych i subtropikalnych obszarów Azji. Jest bogaty w witaminy E, K, B5, B9, Biotynę, Ryboflawinę, Niacynę oraz wit. C.

Owoce Longanu

Energy-Up Collagen

Aktywuje fibroblasty do produkcji kolagenu, wiąże włókna w wytrzymałe wiązki, regeneruje mikrouszkodzenia włókien;

Energy Up Colagen

Kwas bryonolowy

Stymuluje produkcję włókien kolagenu typu III dla zapewnienia optymalnej wytrzymałości i jędrności skóry;

Kwas bryonolowy jest składnikiem niezależnie opracowanym przez Menard w toku badań nad chińskim ogórkiem. Korzeń tej rośliny jest wykorzystywany w chińskiej i japońskiej medycynie od przeszło 100 lat, jako składnik do pielęgnacji skóry dla niemowląt. Stężenie kwasu bryonolowego w chińskim ogórku jest niewielkie. Menard opracował unikalną formułę, która umożliwia uzyskanie większego stężenia oraz jego rozpuszczalność w wodzie, która umożliwia wprowadzenie składnika do kosmetyku oraz jego skuteczne działanie w skórze.

ogórek chiński

Soluble Collagen

Rozpuszczalny kolagen pochodzenia morskiego, który nawilża, odżywia i ujędrnia skórę;

Kwas hialuronowy

Najskuteczniejszy składnik nawilżający i utrzymujący optymalny poziom nawilżanie w skórze;

Kompleks Nawilżająco – Ujędrniający

Dwa różne typy olejów oraz substancji wiążącej zawarte w formie emulsji aby silnie nawilżyć i skutecznie zatrzymać wilgoć w skórze.

emulsja

Sposób użycia:

Zaaplikuj 1-2 krople kremu rano i/lub wieczorem na opuszki śródkowych palców, delikatnie nanieś na skórę, a następnie rozprowadź aż do wchłonięcia się ruchami od wewnętrznego kącika oka do zewnętrznego.

aplikacja kremy wokól oczu

Nowy COLAX EYE B koncentruje swoje działanie na mięśniach okrężnych wokół oczu, których osłabianie się powoduje powstawanie zmarszczek w okolicy oka (wraz z wiekiem mięśnie te stają się cieńsze i słabsze).

utrata jakości mięśni wokół oczu

Kiedy jakość mięśni pogarsza się, nie są one w stanie skutecznie utrzymywać tkanki tłuszczowej, co powoduje powstawanie zmarszczek pod oczami i w kącikach oczu.

MO

Menard znalazł rozwiązanie, jak wyeliminować ten problem- Ekstrakt z Siratro, który zwiększa ilość mioblastów (komórek, które są prekursorami komórek mięśniowych) aby następnie utworzyły one miotuby, które zróżnicują się we włókna mięśniowe tworząc silne i wytrzymałe mięśnie okrężne wokół oczu.

proces tworzenia mięśni

3 główne cechy COLAX EYE B:

  1. Poprawa jakości mięśni okrężnych wokół oczu – Ekstrakt Siratro;
  2. Stymulacja skóry właściwej, poprawa elastyczności, jędrności, nawilżenia oraz zdolności do regeneracji
  • Zwiększa produkcję kwasu hialuronowego, poprawia nawilżenie i umiejętność zatrzymywania wilgoci – Ekstrakt z nasion Longanu
  • Tworzy mocne i sprężyste włókna kolagenu w idealnej proporcji – Energy Up – Collagen + Kwas Bryonolowy;
  1. Chroni skórę przed wysuszaniem, nawilża, ujędrnia – Kompleks Nawilżająco – Ujęrniający.

Dodaj komentarz