hiperkoncentraty, pure essence, Visoanska

VISOANSKA PURE ESSENCES – PURE ESSENCE CALM

PURE ESSENCES to profesjonalne hiperkoncentraty czystych składników aktywnych w formie optymalnej dla asymilacji i wchłaniania w głąb skóry.

Jak do tej pory tego typu preparaty pielęgnacyjne nie istniały, gdyż aktywny skład kosmetyków to zazwyczaj zaledwie kilka % objętości całego produktu. Po raz pierwszy mamy do czynienia z wprowadzeniem koncepcji, która pozwala nam w 100% cieszyć się aktywnością i skutecznością preparatu pielęgnacyjnego.

Jest to formuła nieporównywalna z niczym, co dotychczas istniało. Nie jest to klasyczne serum, nie są to ampułki ani koncentraty, które do tej pory były dostępne w świecie kosmetyków. To całkiem nowe podejście i pomysł na to, aby nasza skóra dostała to, co najlepsze w naturze, w czystej postaci, bez żadnych zbędnych dodatków.

PURE ESSENCES stanowią owoc długich i skrupulatnych badań Laboratorium Visoanska, które we współpracy ze specjalistami z CNRS (The National Center for Scientific Research, tłum. Narodowe Centrum Badań Naukowych,) stworzyli te wyjątkowe, opatentowane dla Visoanska, unikalne hiperkoncentraty.

Każda z PURE ESSENCES została stworzona zgodnie z filozofią Eko – Luksusu VISOANSKA aby zagwarantować:

-Doskonałe, sprawdzone i naukowo udowodnione rezultaty;

-Cenne, rzadkie i ekskluzywne składniki;

-Ekologiczną metodę ekstrakcji i formulacji;

-Niezwykłe skoncentrowanie (zaledwie kilka kropel wystarczy aby zapewnić ich skuteczność zarówno w przypadku pielęgnacji twarzy i ciała);

Dla ułatwienia, opakowanie jest kroplomierzem (15ml) gwarantującym higieniczność aplikacji i brak kontaktu preparatu z zanieczyszczeniami w trakcie aplikacji. Do jednorazowej aplikacji na twarz wystarczy zaledwie 4 krople PURE ESSENCE aby zapewnić optymalne stężenie i spektakularne efekty.

PURE ESSENCE CALM

visoanska pure essence calm

Działanie łagodzące i kojące

Hiperkoncentrat eliminujący stany zapalne i podrażnienia skóry

Skład:

-Wąkrotka azjatycka (Centella Asiatica);

-Zielona herbata (Camelia sinensis);

-Lukrecja (Glycyrrhiza glabra);

-Rumianek (Chamomilla recutita);

-Rdest japoński (Polygonum cuspidatum);

-Rozmaryn (Rosmarinus oficinalis);

-Tarczyca bajkalska (Scutellaria baicalensis).

Działanie:

-Przeciwzapalne;

-Immunomodulujące;

-Antyrodnikowe;

-Antyzaczerwienieniowe;

-Uspokajające i ochronne przed zewnętrznymi czynnikami drażniącymi;

-Nawilżające;

-Anty- świądowe;

-Anty- atopowe.

Efekty:

-Redukuje podrażnienia (atopowe zapalenie skóry, trądzik, łuszczyca, trądzik różowaty)- redukcja egzemy po 2 tygodniach (38%) i po 4 tygodniach (77%), zmniejszenie podrażnień sensorycznych 100%;

-Zmniejsza odwodnienie skóry – redukcja transepidermalnej utraty wody (TEWL), po 2 tygodniach (24%) i 4 tygodniach (41%).

Dodaj komentarz