hiperkoncentrat, hiperkoncentraty, pure essence, Visoanska

VISOANSKA PURE ESSENCES – PURE ESSENCE DETOX

PURE ESSENCES to profesjonalne hiperkoncentraty czystych składników aktywnych w formie optymalnej dla asymilacji i wchłaniania w głąb skóry.

Jak do tej pory tego typu preparaty pielęgnacyjne nie istniały, gdyż aktywny skład kosmetyków to zazwyczaj zaledwie kilka % objętości całego produktu. Po raz pierwszy mamy do czynienia z wprowadzeniem koncepcji, która pozwala nam w 100% cieszyć się aktywnością i skutecznością preparatu pielęgnacyjnego.

Jest to formuła nieporównywalna z niczym, co dotychczas istniało. Nie jest to klasyczne serum, nie są to ampułki ani koncentraty, które do tej pory były dostępne w świecie kosmetyków. To całkiem nowe podejście i pomysł na to, aby nasza skóra dostała to, co najlepsze w naturze, w czystej postaci, bez żadnych zbędnych dodatków.

PURE ESSENCES stanowią owoc długich i skrupulatnych badań Laboratorium Visoanska, które we współpracy ze specjalistami z CNRS (The National Center for Scientific Research, tłum. Narodowe Centrum Badań Naukowych,) stworzyli te wyjątkowe, opatentowane dla Visoanska, unikalne hiperkoncentraty.

Każda z PURE ESSENCES została stworzona zgodnie z filozofią Eko – Luksusu VISOANSKA aby zagwarantować:

-Doskonałe, sprawdzone i naukowo udowodnione rezultaty;

-Cenne, rzadkie i ekskluzywne składniki;

-Ekologiczną metodę ekstrakcji i formulacji;

-Niezwykłe skoncentrowanie (zaledwie kilka kropel wystarczy aby zapewnić ich skuteczność zarówno w przypadku pielęgnacji twarzy i ciała);

Dla ułatwienia, opakowanie jest kroplomierzem (15ml) gwarantującym higieniczność aplikacji i brak kontaktu preparatu z zanieczyszczeniami w trakcie aplikacji. Do jednorazowej aplikacji na twarz wystarczy zaledwie 4 krople PURE ESSENCE aby zapewnić optymalne stężenie i spektakularne efekty.

PURE ESSENCE DETOX

visoanska pure essence detox

Eliminacja toksyn, stymulacja komórkowa

Hiperkoncentrat naturalnej odnowy skóry

Skład:

– Komórki macierzyste kulnika sercolistnego (Globularia cordifolia)

Zapewnia detox komórkowy. To rewolucyjny wzmacniacz metabolizmu i młodości komórkowej. Każdego dnia miliony „toksyn” (uszkodzonych białek) są produkowane we wszystkich warstwach naszej skóry. Aby zapobiec ich szkodliwemu wpływowi, miliony komórek macierzystych reaktywują eliminację tych toksyn. DETOX stymuluje regenerację komórek i poprawia aktywność proteasomu (eliminacja uszkodzonych białek). Pomaga skórze zbudować własny system antystarzeniowy i obronny.  Przedłuża żywotności komórek (stymuluje Sirtuinę-1) i regeneruje tkanki (chroni komórki macierzyste skóry).

Działanie:

-Stymuluje regenerację komórek;

-Wydłuża czas życia keratynocytów (+74%)‏

-Zwiększa aktywność proteasomu (odnowy uszkodzonych białek i eliminacji toksyn);

-Pomaga obniżyć poziom czynników przyśpieszających starzenie się skóry;

-Eliminuje lokalne mikro- zapalenia skóry;

-Zmniejsza zaczerwienienie skóry, poprawia naturalny koloryt i blask;

-Detoksykuje komórki – aktywność proteasomu +57%, ograniczenie glikacji -64%, hamowanie wewnątrzkomórkowych nadtlenków -88%, stymulacja SOD +35% (działanie antyoksydacyjne) i syntezy katalazy +78% (ochrona przed wolnymi rodnikami).

Efekty:

-Skóra jest bardziej świetlista, zdetoksykowana i promienna;

-Zredukowane są zaczerwienienia;

-Skóra jest wyciszona i komfortowa.

Dodaj komentarz