hiperkoncentrat, hiperkoncentraty, pure essence, Visoanska

VISOANSKA PURE ESSENCES – PURE ESSENCE FIRM

PURE ESSENCES to profesjonalne hiperkoncentraty czystych składników aktywnych w formie optymalnej dla asymilacji i wchłaniania w głąb skóry.

Jak do tej pory tego typu preparaty pielęgnacyjne nie istniały, gdyż aktywny skład kosmetyków to zazwyczaj zaledwie kilka % objętości całego produktu. Po raz pierwszy mamy do czynienia z wprowadzeniem koncepcji, która pozwala nam w 100% cieszyć się aktywnością i skutecznością preparatu pielęgnacyjnego.

Jest to formuła nieporównywalna z niczym, co dotychczas istniało. Nie jest to klasyczne serum, nie są to ampułki ani koncentraty, które do tej pory były dostępne w świecie kosmetyków. To całkiem nowe podejście i pomysł na to, aby nasza skóra dostała to, co najlepsze w naturze, w czystej postaci, bez żadnych zbędnych dodatków.

PURE ESSENCES stanowią owoc długich i skrupulatnych badań Laboratorium Visoanska, które we współpracy ze specjalistami z CNRS (The National Center for Scientific Research, tłum. Narodowe Centrum Badań Naukowych,) stworzyli te wyjątkowe, opatentowane dla Visoanska, unikalne hiperkoncentraty.

Każda z PURE ESSENCES została stworzona zgodnie z filozofią Eko – Luksusu VISOANSKA aby zagwarantować:

-Doskonałe, sprawdzone i naukowo udowodnione rezultaty;

-Cenne, rzadkie i ekskluzywne składniki;

-Ekologiczną metodę ekstrakcji i formulacji;

-Niezwykłe skoncentrowanie (zaledwie kilka kropel wystarczy aby zapewnić ich skuteczność zarówno w przypadku pielęgnacji twarzy i ciała);

Dla ułatwienia, opakowanie jest kroplomierzem (15ml) gwarantującym higieniczność aplikacji i brak kontaktu preparatu z zanieczyszczeniami w trakcie aplikacji. Do jednorazowej aplikacji na twarz wystarczy zaledwie 4 krople PURE ESSENCE aby zapewnić optymalne stężenie i spektakularne efekty.

PURE ESSENCE FIRM

visoanska pure essence firm

Natychmiastowe zagęszczenie i modelowanie

Hiperkoncentrat ujędrniający, przeciwzmarszczkowy i odżywczy

Skład:

– Wysoko skoncentrowany, aktywny i bogaty ekstrakt z kwiatu

Spilanthes Acmella, nazywanego „ziołowym botoxem”.

Roślina wykazuje silne właściwości ujędrniające i przeciwzmarszczkowe (poprzez stymulujący wpływ na fibroblasty, pobudzający je do produkcji kolagenu i elastyny oraz rozluźniający wpływ na mięśnie mimiczne i łagodzenie drobnych zmarszczek). Efekty stosowania preparatów z Acmella są porównywalne z tymi po zastosowaniu toksyny botulinowej. Jednocześnie stosowanie ekstraktu nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych, w przeciwieństwie do botoxu.

Działanie:

-Stymuluje dynamikę komórkową;

-Stymuluje fibroblasty do produkcji włókien (+39%);

-Poprawia strukturę skóry właściwej;

-Daje natychmiastowy i długotrwały efekt przeciwzmarszczkowy;

Efekty:

-Od pierwszego zastosowania skóra staje się jędrniejsza, młodsza, zmarszczki są natychmiast zredukowane (51%);

-Wyraźnie eliminuje pojawianie się zmarszczek;

-Ujednolica koloryt skóry;

-Remodeluje owal twarzy.

Dodaj komentarz