hiperkoncentrat, hiperkoncentraty, pure essence, Visoanska

VISOANSKA PURE ESSENCES – PURE ESSENCE RESIST

PURE ESSENCES to profesjonalne hiperkoncentraty czystych składników aktywnych w formie optymalnej dla asymilacji i wchłaniania w głąb skóry.

Jak do tej pory tego typu preparaty pielęgnacyjne nie istniały, gdyż aktywny skład kosmetyków to zazwyczaj zaledwie kilka % objętości całego produktu. Po raz pierwszy mamy do czynienia z wprowadzeniem koncepcji, która pozwala nam w 100% cieszyć się aktywnością i skutecznością preparatu pielęgnacyjnego.

Jest to formuła nieporównywalna z niczym, co dotychczas istniało. Nie jest to klasyczne serum, nie są to ampułki ani koncentraty, które do tej pory były dostępne w świecie kosmetyków. To całkiem nowe podejście i pomysł na to, aby nasza skóra dostała to, co najlepsze w naturze, w czystej postaci, bez żadnych zbędnych dodatków.

PURE ESSENCES stanowią owoc długich i skrupulatnych badań Laboratorium Visoanska, które we współpracy ze specjalistami z CNRS (The National Center for Scientific Research, tłum. Narodowe Centrum Badań Naukowych,) stworzyli te wyjątkowe, opatentowane dla Visoanska, unikalne hiperkoncentraty.

Każda z PURE ESSENCES została stworzona zgodnie z filozofią Eko – Luksusu VISOANSKA aby zagwarantować:

-Doskonałe, sprawdzone i naukowo udowodnione rezultaty;

-Cenne, rzadkie i ekskluzywne składniki;

-Ekologiczną metodę ekstrakcji i formulacji;

-Niezwykłe skoncentrowanie (zaledwie kilka kropel wystarczy aby zapewnić ich skuteczność zarówno w przypadku pielęgnacji twarzy i ciała);

Dla ułatwienia, opakowanie jest kroplomierzem (15ml) gwarantującym higieniczność aplikacji i brak kontaktu preparatu z zanieczyszczeniami w trakcie aplikacji. Do jednorazowej aplikacji na twarz wystarczy zaledwie 4 krople PURE ESSENCE aby zapewnić optymalne stężenie i spektakularne efekty.

PURE ESSENCE RESIST

visoanska pure essence resist

Zapobiega powstawaniu i zmniejsza widoczność rozstępów

Hiperkoncentrat zapobiegający degenaracji macierzy skóry

Skład:

-Ekstrakt z fasoli (Phaseolus lunatus);

-Rutyna;

-Peptyd (palmitoil-GQPR);

-Peptyd (palmitoil-GHK).

Działanie:

-Hamuje enzymy biorące udział w degradacji skóry i powstawaniu rozstępów;

-Pomaga odtworzyć sieć włókien w macierzy zewnątrzkomórkowej złożonej z kolagenu typu I, IV i fibronektyny;

-Jest doskonałą profilaktyką oraz metodą eliminacji rozstępów z powodu ciąży, dojrzewania, zwiększenie masy ciała, chirurgii plastycznej, budowy ciała.

Efekty:

-Po 56 dniach redukcja głębokości (72%) i długości rozstępów (27%);

-Rozjaśnienie rozstępów o 22%;

-Ujędrnienie i zagęszczenie skóry;

-Poprawa kolorytu, komfortu i gładkości skóry.

Dodaj komentarz