Ampułki, Bioeffect, EGF

Fenomen BIOEFFECT – 30 DAY TREATMENT

Marka BIOEFFECT jest jednym z najwspanialszych zaskoczeń w świecie kosmetyków. Łączy w sobie genialny pomysł, doskonałe wykonanie, zawrotną skuteczność i prostotę zastosowania. Taka kombinacja jak do tej pory jeszcze się nie wydarzyła. BIOEFFECT wprowadza zupełnie nową myśl i koncepcję w pielęgancji. Koncepcja ta wywodzi się bardziej z medycyny niż świata kosmetycznego. Głównym i najważniejszym składnikiem wszystkich kosmetyków jest EGF.

EGF

Epidermal Growth Factor, czyli aktywator komórkowy,  składa się z 53 aminokwasów tworzących trójwymiarową strukturę. Jest to duża cząsteczka niezwykle wrażliwa na szereg różnych substancji chemicznych. Jej głowną funkcją jest komunikacja ze skórą. Aktywatory komórkowe występują naturalnie w naszej skórze – ich odkrycie zostało uhonorowane Nagrodą Nobla W 1986 roku (Stanley Cohen i Rita Levi-Montalcini). Jest ich najwięcej w bardzo młodej skórze- dlatego tak szybko się regeneruje i bez żadnej pielęgnacji wygląda wspaniale. Z wiekiem ich ilość spada, a skóra zaczyna tracić nawilżenie, jędrność i elastyczność, staje się cieńsza, a jej powierzchnia matowa i ciemniejsza. W tym samym czasie zmniejszeniu ulega także ilość kolagenu i elastyny w skórze, co sprawia, że zaczynają się tworzyć zmarszczki.

  • Po 20 roku życia każdego roku o 1% spada produkcja włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.
  • Rozpoczęcie okresu menopauzy wiąże się z dodatkowym spadkiem na poziomie 30%.

BIOEFFECT to pierwsza i jedyna linia kosmetyków do pielęgnacji, która zawiera aktywatory komórkowe ludzkiej skóry wytwarzane w roślinach. Technologia BIOEFFECT bazuje na wieloletnim doświadczeniu badań w dziedzinie biotechnologii. BIOEFFECT jest narzędziem komunikacji komórkowej. Aktywatory zawarte w produktach do pielęgnacji skóry BIOEFFECT zawierają kod „zrozumiały” dla komórek skóry. Są one naturalną częścią sieci komunikacyjnej w obrębie naszej skóry. Działają jako posłańcy dla komórek „mówiąc im”, aby przyśpieszyć procesy odnowy. BIOEFFECT posługuje się „językiem” skóry. W naszym organiźmie są setki czynników wzrostu. BIOEFFECT koncentruje się na naskórkowym czynniku wzrostu, dzięki któremu wysyłany jest impuls do komórek skóry wywołujący aktywację naturalnych procesów regenracji. Proces ten przebiega kaskadowo. EGF nakładamy na powierzchnię skóry, po czym sąsiadujące ze sobą komórki przekazują informację coraz głębiej i głębiej, aż do skóry właściwej.

Jest to pielęgnacja, która w większości wypadków jest samowystarczalna, co oznacza, że poza EGF nie istnieje konieczność stosowania innych kosmetyków.

Jeżeli nasza skóra wymaga dodatkowej pielęgnacji należy bezwzględnie pamiętać, że po nałożeniu BIOEFFECT przez 10 min nie powinno się nakładać na skórę żadnego innego kosmetyku, aby nie zaburzyć działania EGF.

Produktem o najwyższym stężeniu EGF jest

BIOEFFECT 30 DAY TREATMENT

EGF ampułki

To intensywny program odmładzający. Dzięki zawartości aż trzech różnych aktywatorów komórkowych, gwarantuje widoczne i spektakularne efekty, ujędrniając, rozjaśniając i skutecznie odmładzając skórę. Dla potrzeb tego preparatu, wybrano trzy typy aktywatorów, charakteryzujących się unikalnymi, specyficznymi właściwościami. Synergia ich działania w skórze i naskórku gwarantuje skuteczność pielęgnacji.

EGF

Sygnalizuje komórkom konieczność przyśpieszenia oraz zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny. Koncentracja aktywatora EGF w BIOEFFECT 30 DAY TREATMENT jest trzykrotnie wyższa niż jego stężenie w BIOEFFECT EGF SERUM.

KGF

Keratinocyte growth factor, stymuluje odnowę keratynocytów, komórek dominujących w naskórku, które jak wykazały badania mogą znacząco wpływać na wzrost grubości skóry.

IL-1a

Interleukina 1a, znacząco wpływa na poprawę elastyczności skóry. Spełnia również kluczową rolę w utrzymaniu naturalnej warstwy ochronnej skóry, która chroni przed niepożądanymi substancjami i wpływa na zachowanie właściwego poziomu jej nawilżenia.

Jakie daje efekty?

  • Skóra jest ujędrniona i napięta
  • Owal twarzy jest wymodelowany
  • Dzięki głębokiej odnowie skóry, cera zyskuje młodzieńczy blask
  • Widoczność linii i zmarszczek, zarówno ich długość, jak i głębokość, zmniejsza się średnio o 34% (badania metodą podwójnej ślepej próby z kontrolą placebo)
  • Zmiany pigmentacyjne i plamy ulagają rozjaśnieniu
  • Widoczność porów skórych ulega redukcji

Stosowanie:
W zależności od stanu skóry, od 1 do 4 razy w ciągu roku, w przerwach rekomendowane jest BIOEFFECT EGF SERUM.
Należy stosować 3-4 krople rano i wieczorem, przez 30 dni na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Wklepać delikatnie, szczególnie w okolicach oczu. Rano aplikować co najmniej 10 minut przed nałożeniem makijażu, wieczorem po aplikacji preparatu nie stosować żadnej innej pielęgnacji. Produkt nie zawiera filtrów UVA/UVB.

Dodaj komentarz