Maski, Valmont

VALMONT Regenerating Mask Treatment- Maska kolagenowa do twarzy

VALMONT Regenerating Mask Treatment

Maska kolagenowa do twarzy

Regenerating Mask Treatment Coffret

Maska stworzona z czystego, macierzystego kolagenu o działaniu zapobiegającym wiotczeniu skóry. Zapewnia intensywne nawilżenie, działa na strukturę skóry wyraźnie i trwale ją poprawiając. Dzięki efektowi okluzji idealnie transportuje składniki aktywne w głąb skóry. Zapewnia penetrację substancji, szczególnie cennych minerałów zawartych w wodzie źródlanej z lodowca, która jest rozpylana na twarz tuż przed nałożeniem maski. Skóra odzyskuje naturalną jędrność i elastyczność. Drobne linie i zmarszczki ulegają redukcji a cera odzyskuje wyjątkowy blask.

Sposób użycia:

Należy otworzyć saszetkę i delikatnie rozłożyć maskę. Spryskać całą twarzy źródlaną wodą z lodowca (Glacial Spring Water). Odkleić maskę kolagenową od folii zabezpieczającej. Przyłożyć maseczkę do skóry wokół oczu, następnie bardzo delikatnie rozciągnąć ją na twarzy, tak aby dokładnie przylegała do skóry. Najlepiej zacząć z jednej strony twarzy, a następnie przejść do drugiej. Zakończyć aplikację na czole. Starannie usunąć wszystkie pęcherzyki powietrza za pomocą palca lub gładkiej szpatułki. Pozostawić maskę na co najmniej 30 minut. Po zdjęciu maski natychmiast zastosować zawartość ampułki Post-Collagen na całą twarz. Następnie nałożyć krem odpowiedni do rodzaju skóry. Maski kolagenowe stosuje się raz w miesiącu zapobiegawczo lub raz w tygodniu jako kurację dla skóry z wyraźnymi oznakami starzenia.

Maska jest dostępna w pojedynczych opakowaniach lub zestawie. Zestaw zawiera 5 masek i 50-ml wody źródlanej z lodowca (spray).

Rezultaty

  • Znacząco podnosi poziom nawilżenia
  • Redukuje zmarszczki i bruzdy
  • Niweluje podrażnienia
  • Wypełnia
  • Wygładza i liftinguje

Składniki aktywne

  • Oczyszczony macierzysty kolagen

Intensywnie nawilżający składnik o właściwościach napinających, poprawiających jędrność, wygładzający linie i zmarszczki oraz kojący.

  • Hydrolizowane mukopolisacharydy

Nawilżający składnik o intensywnych właściwościach napinających i uelastyczniających tkanki skóry.

  • Woda źródlana z lodowca

Idealnie przyswajana przez strukturę skóry dzięki okluzyjnemu efektowi maski, pomaga stymulować metabolizm komórkowy.

Dodaj komentarz