Bellefontaine, Cellstemine, Kremy, Pielęgnacja oczu, Serum

Bellefontaine Linia Cellstemine… Komórkowa doskonałość

To nie pierwszy raz, kiedy musimy długo czekać na nowe produkty Bellefontaine. Jak już się ukazują, nic poza zachwytem nie pozostaje. Dopracowane, przemyślane, kompleksowe, luksusowe, efektywne, po prostu zachwycające. Co najważniejsze, zachwyt ten nie mija i po skończeniu jednego opakowania ma się ochotę na więcej.

W czym tkwi sekret?

W idealnych konsystencjach, komforcie, niezwykle przyjemnym zapachu, urokliwym kolorze, luksusowym opakowaniu, a przede wszystkim w efektywności. Nowa linia Cellstemine prezentuje idealną kombinację roślinnych komórek macierzystych, wyselekcjonowanych tak, aby działać jak najskuteczniej dla skóry. W rolach głównych występują:

Komórki macierzyste drzewa arganowego

 

argandrzewo arganowe

Drzewo Arganowe jest jednym z najstarszych drzew na świecie. Rośnie w południowo- zachodnim Maroku, gdzie przystosowało się do suszy i ekstremalnych temperatur. Komórki macierzyste Arganu mają korzystny wpływ na aktywność komórek macierzystych skóry właściwej. Efekt: Gęstość i jędrność tkanek skóry właściwej poprawia się, co skutkuje redukcją głębokości zmarszczek

 

Komórki macierzyste szarotki alpejskiej

 

szarotka

szarotka alpejska w górach

Symbol Alp Szwajcarskich, szarotka, to prawdziwy koncentrat składników aktywnych o silnych właściwościach przeciwutleniających. Komórki macierzyste szarotki alpejskiej skutecznie przyczyniają się do ochrony kwasu hialuronowego oraz kolagenu przed uszkodzeniami na skutek agresywnych czynników środowiskowych. Efekt: Skóra jest w pełni chroniona przed szkodliwym wpływem środowiska.

W ramach linii Cellstemine mamy do wyboru:

 1. Całodobowe serum do pielęgnacji twarzy
 2. Całodobowy krem na twarz
 3. Całodobowy krem do pielęgnacji skóry wokół oczu

Oczekujemy nadal kuracji ampułkowej wieńczącej kolekcję. Już nie mogę się doczekać, kiedy pojawią się ampułki. Sądząc po niezwykle pozytywnych reakcjach klientek i niewątpliwym zachwycie, jaki generują dotychczasowe produkty tej linii, kuracja będzie czymś naprawdę spektakularnym.

 

Cellstemine Intense Renewal Serum

cellstemine serumTo serum przeciwstarzeniowe o wysokiej koncentracji komórek macierzystych z szarotki alpejskiej oraz arganu, które zwiększają odnowę komórkową oraz stymulują produkcję kolagenu i elastyny. Serum wygładza linie i zmarszczki, ujędrnia oraz nadaje młodzieńczy blask skórze. Ten produkt został stworzony, aby zapewnić pełną skuteczność działania komórek macierzystych w żelowo- kremowej formule:

 1. Biomimetyczna struktura galeniczna: żelowo- kremowa konsystencja przystosowana do zapewnienia większego komfortu, głębokiego, długotrwałego nawilżenia. Skóra jest wypełniona i wygładzona.
 2. Roślinne komórki macierzyste: wyselekcjonowane aby przeciwdziałać starzeniu się skóry oraz zapewniać komórkom skóry korzystne środowisko do odnowy i samoobrony. Linie i zmarszczki są widocznie zredukowane.

Kluczowe składniki

 • Komórki macierzyste arganu- stymulują odnowę komórkową
 • Komórki macierzyste szarotki alpejskiej- chronią komórki

Efekty

 • Redukcja linii i zmarszczek
 • Zapobieganie widocznym oznakom starzenia się
 • Zachowanie młodzieńczego wyglądu

 

Cellstemine 24H Repair Cream

cellstemine krem
To całodobowy krem przeciwstarzeniowy o wysokiej koncentracji komórek macierzystych szarotki alpejskiej i arganu połączonych z kompleksem składników aktywnych o właściwościach łagodzących i regenerujących. Krem głęboko nawilża i regeneruje wszystkie warstwy naskórka, jednocześnie zwiększając aktywność komórkową. Skóra jest ukojona, wypełniona i jędrna. Produkt został stworzony, aby zapewnić prawdziwą skuteczność dzięki kompleksowi łagodząco- regenerującemu oraz idealnej mieszance komórek macierzystych w bogatej konsystencji kremu.

 1. Biomimetyczna struktura galeniczna: bogatsza konsystencja dla lepszego komfortu i długotrwałego nawilżenia. Skóra jest wypełniona i wygładzona.
 2. Roślinne komórki macierzyste: wyselekcjonowane aby przeciwdziałać starzeniu się skóry oraz by zapewnić korzystne środowisko komórkom do regeneracji i samoobrony. Line i zmarszczki są widocznie zredukowane.
 3. Kompleks łagodząco -regenerujący: kompleks składników aktywnych dla zapewnienia komfortu i jędrności skórze.

 

Kluczowe składniki

 • Kompleks łagodząco –regenerujący- głęboko nawilża i naprawia

Składnik kojący, olejek marula, kwas hialuronowy, witamina E

Koktajl naturalnych składników aktywnych bazujących na biotechnologii i roślinach walczący z podrażnieniami i  czuciem dyskomfortu, nadaje skórze blask i napięcie, głęboko odżywia, przywraca młodzieńczy wygląd i jędrność.
Efekt: Skóra jest miękka, jędrna i komfortowa.

 • Komórki macierzyste arganu- stymulują odnowę komórkową
 • Komórki macierzyste szarotki alpejskiej- chronią komórki

 

Efekty

 • Skóra jest jędrna i delikatna
 • Komfort jest przywrócony
 • Redukcja linii i zmarszczek
 • Zapobieganie widocznym oznakom starzenia się
 • Zachowanie młodzieńczego wyglądu i blasku

 

Cellstemine Eye Contour Perfection Cream

 

cellstemine eye

 

Bellefontaine oferuje innowacyjny produkt do pielęgnacji skóry wokół oczu, aby skutecznie walczyć ze zmarszczkami, „kurzymi łapkami”, opuchnięciami i zacienieniami. Został opracowany dla uzyskania prawdziwej efektywności dzięki połączeniu Eye Cell Complex i idealnej mieszanki roślinnych komórek macierzystych. Dodatkowo krem posiada bogatą konsystencję dla jeszcze większego komfortu.

 1. Biomimetyczna struktura galeniczna- bogatsza konsystencja dla zapewnienia lepszego komfortu i długotrwałego efektu nawilżenia. Skóra jest wypełniona i wygładzona.
 2. Roślinne komórki macierzyste- wyselekcjonowane aby skutecznie przeciwstawiać się starzeniu skóry poprzez stworzenie korzystnego środowiska do samoregeneracji i lepszej ochrony. Zmarszczki i linie są widocznie zredukowane.
 3. Eye cell complex- kompleks składników aktywnych skoncentrowanych na problemie opuchnięć i zacienień. Skóra wokół oczu jest rozświetlona.

 

Kluczowe składniki

 • Eye Cell Complex- redukuje opuchnięcia, redukuje zacienienia

To koktajl naturalnych składników aktywnych bazujących na biotechnologii i roślinach, które skutecznie walczą ze zmarszczkami, suchością skóry, opuchnięciami i zacienieniami. Poprzez wspólne działanie stymulują, dodają energii, nawilżają i poprawiają mikrocyrkulację. Dzięki nim stymulowana jest synteza kolagenu i elastyny oraz zwiększa się aktywność komórkowa. Efekt: opuchnięcia i zacienienia są widocznie zredukowane.

 • Komórki macierzyste arganu- stymulują odnowę komórkową
 • Komórki macierzyste szarotki alpejskiej- chronią komórki

 

Efekty

 • Skóra wokół oczu jest rozjaśniona
 • Opuchnięcia są zredukowane
 • Redukcja linii i zmarszczek
 • Zapobieganie widocznym oznakom starzenia się
 • Zachowanie młodzieńczego wyglądu i blasku

Dodaj komentarz