Bioeffect, Serum

BioEffect Limitowana Edycja… IDEALNY prezent na DZIEŃ KOBIET

Znakomita propozycja dla tych, którzy chcą mieć jeszcze więcej ulubionego produktu bez potrzeby kupowania kolejnego opakowania…

Zamiast tradycyjnej pojemności 15ml, marka BioEffect przygotowała limitowaną edycję flakonu 50ml kultowego serum zawierającego aktywatory komórkowe. Wygląda pięknie, a efekty, jak zawsze spektakularne 🙂

Jak dla mnie wymarzony prezent na DZIEŃ KOBIET 🙂 🙂 🙂

Myślę, że dla praktycznie każdej kobiety mającej świadomość jak działa BioEffect też 🙂BIOEFFECT_EGF_SERUM_Limited_Edition_50ml_500x500

  1. Pamiętajmy, że każdy preparat zawierający EGF nakładamy na czystą, suchą skórę tuż po umyciu oraz osuszeniu i pozostawiamy na około 10min. To pozwala na zapewnienie aktywatorom komórkowym 100% możliwości ich działania. Po 10 minutach możemy zaaplikować swój dotychczas nakładamy tonik lub lotion (pamiętajmy, aby nakładać preparaty na dłoń, a nie płatek kosmetyczny), serum, emulsje, kremy, makijaż etc.
  2. Pamiętajmy, że wmasowywanie lub wcieranie preparatów zawierających EGF daje najlepsze możliwe rezultaty dzięki poprawie mikrocyrkulacji i krążenia w skórze.
  3. Pamiętajmy, że regularne złuszczanie naskórka, czyli po prostu piling, zwiększa skuteczność przenikania oraz zmniejsza barierę pomiędzy powierzchnią skóry pokrytą obumarłymi komórkami, a warstwami żywych, aktywnych komórek.

Stosowanie aktywatorów komórkowych pozwala na wykorzystanie 100% naszego genetycznego potencjału do samoregeneracji i odnowy skóry. Sprawia również, że nasza dotychczasowa pielęgnacja staje się wielokrotnie bardziej efektywna dzięki większemu zaangażowaniu komórek skóry w proces samo- naprawy.

W większości przypadków problemów skórnych wprowadzenie do codziennej pielęgnacji produktów zawierających EGF sprawia, że w zaskakująco szybkim tempie nasza skóra zmienia się, gdyż eliminowane są przyczyny powstawania problemów. Im zdrowsza, bardziej prawidłowo funkcjonująca skóra, tym miej problemów mamy do rozwiązania. Zanim wybierzemy skomplikowany program pielęgnacyjny, zacznijmy od podstaw, od umiejętności do samo-naprawiania się skóry.

Pamiętajmy, że nasz organizm jest bardzo inteligentnym systemem i niezależnie od tego, jaki mamy problem, zawsze najlepszym możliwym pierwszym krokiem postępowania powinno być zwrócenie się w kierunku naturalnych systemów, w które jesteśmy zaopatrzeni. Celem EGF jest doprowadzenie każdego typu cery do poziomu skóry normalnej i prawidłowo funkcjonującej.

Dodaj komentarz