Maski, Visoanska

VISOANSKA LUMINOVS druga skóra

visoanska logo

 

 

luminovs maska

Najnowszy produkt marki Visoanska, który już od pierwszej aplikacji zaskakuje wspaniałym efektem. Skóra jest doskonale nawilżona, wygładzona, wszelkie niedoskonałości skóry, przebarwienia, ślady po wypryskach są ujednolicone. Świetny produkt, znakomita jakość i komfort godny natychmiastowego polecenia 🙂

Świetlista i promienna cera

 

LUMINOVS picture

 

luminovs logo

Biocelulozowa maska marki Visoanska

Technologia biocelulozowej maski Visoanska pochodzi z praktyki medycznej. Ze względu na jej unikalną trójwymiarową strukturę 3D NanoStructure prezentuje właściwości nadrzędne w stosunku do tradycyjnych masek celulozowych pochodzenia roślinnego oraz materiałów z włókien chemicznych. Przylega doskonale do wszystkich zagłębień skóry i umożliwia pielęgnację z maksymalną efektywnością każdej partii twarzy. Jako wspaniały nośnik zapewnia najwyższą skuteczność transportu cennego i silnego koktajlu składników. Ta naturalnego pochodzenia membrana zapewnia doskonałą bio- kompatybilność ze skórą i może być używana w najbardziej wrażliwych przypadkach.

Jej działanie jest potęgowane dzięki obecności frakcji 3 silnych składników rozświetlająco- rozjaśniających:

 1. Alfa Arbutyny,

 2. Lukrecji,

 3. Niacyny,

Dodatkowo wzbogaconych super dawką kwasu hialuronowego, który poprawia elastyczność skóry oraz wiąże wilgoć i restrukturyzuje macierz zewnątrzkomórkową.

Już od pierwszej aplikacji skóra jest świetlista, jasna i gładka. Po 3 tygodniach staje się wyraźnie rozświetlona oraz wypełniona. Jakość i kondycja skóry ulega znaczącej poprawie i staje się widocznie młodsza.

Opinia użytkowników po pierwszej aplikacji:

 • 83% skóra jest bardziej promienna
 • 92% zmarszczki są wygładzone
 • 83% skóra jest jędrniejsza
 • 83% linie są zrestrukturyzowane
 • 100% skóra jest delikatna i miękka

ETYKA

Maska jest w 100% biodegradowalna, w 100% bio- kompatybilna, w 100% naturalna.

 

Stworzona zgodnie z Kodem Naturalnego Luksusu VISOANSKA.

 

INSTRUKCJA

 1. Rozwiń maskę delikatnie i usuń jeden z filmów ochronnych.
 2. Nałóż maskę na oczyszczoną skórę i dopasuj ją do kształtu twarzy. Usuń drugi film ochronny.
  • Można również od razu usunąć oba filmy ochronne i nałożyć maskę na twarz, dopasowując ją do kształtu twarzy.
 3. Pozostaw na 15-20min.
 4. Po usunięciu maski delikatnie wmasuj pozostałość serum w skórę aż do całkowitej absorbcji.

Dla optymalnej skuteczności stosuj maskę 2 razy w tygodniu.

PS. Praktyczna uwaga dla osób, które lubią produkt wykorzystywać w 100%. Po wyjęciu maski z opakowania, dość duża ilość serum, którym jest ona nasączona pozostaje w opakowaniu. Można preparat ten wmasować w skórę lub nasączyć płat fizelinowy i wykorzystać jako kolejna maska 🙂

lotion_mask_sheet

W tym celu wkładamy jeden krążek do plastikowej foremki, wlewamy serum z opakowania i pozwalamy, aby płat wchłonął jak największą ilość preparatu. Następnie kiedy krążek jest nasączony, rozwijamy go i dopasowujemy do twarzy. Pozostawiamy na ok. 15 min, a następnie usuwamy płat ze skóry i wmasowujemy serum pozostałe na skórze do całkowitego wchłonięcia się.

Dodaj komentarz