Bioeffect, Maski, Nowości

Nowość BIOEFFECT’U – EGF EYE MASK TREATMENT

logo-bioeffect

BIOEFFECT prezentuje swój najnowszy produkt MASKĘ POD OCZY BIOEFFECT EGF EYE MASK TREATMENT o silnym działaniu rewitalizującym oraz nawilżającym dla zapewnienia efektu  natychmiastowego liftingu.

bioeffect-egf-eye-mask-treatment

Zestaw składa się z dwóch elementów:

1. BIOEFFECT EGF EYE SERUM

Silnie skoncentrowana formuła antystarzeniowego serum (koncentracja jest wyższa niż klasycznego serum BIOEFFECT EGF EYE SERUM).

2. BIOEFFECT EYE MASK

6 płatów hydrożelowych, które zapewniają delikatnej skórze wokół oczu intensywny zastrzyk przeciwstarzeniowy.

  • Dają uczucie chłodzenia, przywracają blask i świeżość skórze wokół oczu.
  • Pasują to każdego kształtu twarzy niczym druga skóra.

Odmładzające serum w połączeniu z innowacyjnymi płatami dostarcza intensywną dawkę nawilżenia, redukuje linie i zmarszczki. Skóra wokół oczu odzyskuje jędrność, znikają oznaki zmęczenia oraz obrzęki i opuchnięcia. Potężna dawka aktywatora komórkowego EGF działa jak biochemiczny posłaniec dla skóry wokół oczu, który przekazuje fibroblastom sygnał do zwiększenia produkcji kolagenu.

Maska może być stosowana dla każdego typu cery.

Sposób aplikacji:

W oczyszczoną z makijażu i zanieczyszczeń skórę wokół oczu delikatnie wmasuj opuszkami palców serum BIOEFFECT EGF EYE SERUM. Otwórz saszetkę, delikatnie wyjmij maskę z płatów ochronnych i przyklej pod oczami. Pozostaw na skórze przez 15min, aby serum mogło w pełni przeniknąć do skóry. Następnie usuń płaty i delikatnie wmasuj pozostałe na skórze serum. Rekomendowana częstotliwość stosowania maski od 1 do 3 razy w tygodniu.

Aby zapoznać się z pozostałymi produktami BIOEFFECT KLIKNIJ

Dodaj komentarz