Kosmetyki do makijażu, Menard

MENARD Embellir Make Up Base – Baza pod makijaż Embellir

Menard uznał, że najbardziej pożądanym celem bazy jest kamuflaż zmarszczek, z kolei rezultatem podkładu powinno być pogłębienie tego efekt. Aby osiągnąć ten ambitny cel MENARD podjął współpracę z japońskim Narodowym Instytutem Zaawansowanej Nauki Przemysłowej i Technologii (National Institute of Advanced Industrial Science and Technology), który jest absolutnym pionierem m.in. w zakresie nanotechnologii, biotechnologii, IT, ekologii i energii. Opracowano rewolucyjny puder 3D, dzięki któremu osiągnięto efekt trójwymiarowego obrazu twarzy.

Make up Base EMBELLIR ma za zadanie uczynić skórę gładką i równą, pozbawioną jakichkolwiek linii i zmarszczek. Dzięki zawartości czerwonych i czarnych grzybów Reishi oraz fermentacyjnego ekstraktu z bakterii Bifidus (BRG-N) linia EMBELLIR przynosi nadzwyczajne efekty pielęgnacyjne. W produktach makijażowych zastosowano także koncepcję „skin emulsion” (dodano ceramidy i fosfolipidy). Dzięki temu doskonale rozprowadzają się i wchłaniają.

Kluczowe składniki:

  • CZARNE I CZERWONE REISHI + BRG-N

Dzięki zawartości ekstraktów z czerwonych i czarnych grzybów reishi i Bifidus Ferment Extract (BRG-N) baza ma silne działanie pielęgnacyjne, odżywia skórę i wzmacnia jej piękno.

  • SKIN EMULSION

Zawartość składników nawilżających (ceramidów, fosfolipidów) pozwala głęboko nawilżyć skórę. Dzięki zastosowaniu koncepcji „skin Emulsion” formuła jest niezwykle szybko absorbowana przez skórę, wtapia się w nią tworząc efekt drugiej skóry.

  • WRINKLELESS POWDER

Puder zmniejszający zmarszczki doskonale rozprasza światło nawet po zetknięciu z wodą lub tłuszczem. Wizualnie redukuje powierzchniowe zmarszczki i chropowatość skóry.

Baza chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV (SPF 12, PA+)

Do wyboru są dwie bazy:
MAKE UP BASE FRESH jest odpowiednia dla osób, których cera wymaga hamowania wydzielania sebum i tych, którym zależy na długo utrzymującym się makijażu
MAKE UP BASE MOIST jest odpowiednia dla osób, których cera wymaga stałych wysiłków zapobiegających przesuszaniu się skóry i tych, którym zależy na długo utrzymującym się makijażu.

Konsystencja bazy
MAKE UP BASE FRESH: konsystencja emulsji (liquidu)
MAKE UP BASE MOIST: konsystencja kremu/dołączona szpatułka

Stosowanie:
Po zastosowaniu lotionu i emulsji  weź odpowiednią ilość bazy MAKE UP BASE FRESH (jedna lub dwie pompki) lub bazy MAKE UP BASE MOIST (ilość odpowiadająca wielkości czerwonej fasolki) i rozprowadź po twarzy. Następnie nałóż makijaż.

Rekomendowana dla wszystkich kobiet, które chcą pozostać młode i piękne. Zwłaszcza dla tych, które:  chcą, aby ich produkty do makijażu miały właściwości pielęgnacyjne; chcą ukryć powierzchniowe zmarszczki, używają linii pielęgnacyjnej EMBELLIR lub kremu AUTHENT, pragną stosować produkty najwyższej jakości.

Dodaj komentarz