LIGHTENING BEAUTY ESSENCE – ESENCJA ROZŚWIETLAJĄCA – AMPUŁKI

Słońce, ciąża i stosowanie środków antykoncepcyjnych mogą być przyczyną przebarwień skórnych – hiperpigmentacji, piegów oraz plam. Lightening Beauty Essence to intensywny preparat pielęgnujący opracowany z myślą o przywróceniu skórze uczucia świeżości i rozjaśnienia jej. Kosmetyk stopniowo rozjaśnia ciemne plamy i odżywia skórę. Formuła ta zawiera całe bogactwo składników o działaniu nawilżającym, rozświetlającym i zapobiegającym starzeniu.

Funkcje:

 

Ochrona przed słońcem

Dwutlenek tytanu stanowi naturalny filtr przed działaniem promieni UVA i UVB. Działa jak ekran i chroni skórę przed szkodliwym działaniem słońca. Odbija promienie UVA i UVB, chroniąc skórę przed efektami przedłużonej ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Połączenie filtrów UVA i UVB tworzy wszechstronny system ochrony przed promieniami słonecznymi i pozwala opóźnić naturalne starzenie się skóry będące wynikiem ekspozycji na słońce.

Ograniczenie pigmentacji/rozświetlenie

Witamina C wzmacnia procesy rozświetlenia skóry i zapobiega nadmiernej pigmentacji. Pomaga rozjaśnić piegi, plamy i poprawia stan skóry. Zwalcza wolne rodniki i zapobiega starzeniu się skóry. Tocotrienol zapobiega niszczeniu membran lipidowych i sprzyja optymalnej działalności komórek skóry zapobiegając jej starzeniu się.

Alfa- arbutyna blokuje biosyntezę melaniny w naskórku, rozświetla i nadaje skórze jędrność. Minimalizuje występowanie plam i redukuje opaleniznę po ekspozycji na działanie promieni UV.

Równomierna barwa skóry

Na czynnik rozjaśniający skórę składają się ekstrakty z siedmiu roślin z Alp szwajcarskich, wybranych ze względu na działanie rozświetlające skórę. Rośliny te znacząco rozświetlają skórę, nadając jej równomierną barwę i jędrność.

Działanie łagodzące i odżywcze

Czynniki o działaniu łagodzącym redukują zaczerwienienia wzmacniając ścianki naczyń krwionośnych. Łagodzą podrażnienia i uczucie dyskomfortu typowe dla skóry wrażliwej. Ograniczają również występowanie cieni pod oczami.

Duże stężenie flawonoidów zwalcza działalność wolnych rodników.

Nawilżanie

Hialuronian sodu to intensywny czynnik nawilżający, który tworzy na skórze warstwę ochronną. Kwas tworzy warstwę na powierzchni skóry, dzięki której zachowane zostają wszystkie cechy charakterystyczne dla młodej, zdrowej skóry. Skóra staje się jędrna i elastyczna.

Pozostałe ampułki marki Bellefontaine:

Dodaj komentarz