PURIFYING BEAUTY ESSENCE – ESNECJA OCZYSZCZAJĄCA – AMPUŁKI

 

Nagromadzenie martwych komórek naskórka oraz zanieczyszczenia środowiskowe zatykają pory. Uniemożliwia to dokładne oczyszczenie skóry i sprawia, że w mieszkach włosowych zalega nadmiar łoju. Stopniowo pory ulegają powiększeniu i przewlekłe problemy skórne mogą zamienić się w trwały problem. Purifying Beauty Essence to produkt leczniczy opracowany z myślą o skórze tłustej i z problemami. Skutecznie oczyszcza skórę z nieestetycznych zmian trądzikowych i zaskórników. Preparat zwalcza namnażanie się bakterii, oczyszcza naskórek i równoważy wydzielanie łoju.

Funkcje:

 

Oczyszczanie/równowaga

Mieszanka olejków z tymianku, szałwii, lawendy i mięty tworzy czynnik o działaniu antyseptycznym, oczyszczającym, ściągającym i tonizującym. Ekstrakt z listownicy cukrowej (alg) wraz z drugim biologicznym czynnikiem przywracającym równowagę skórze z problemami działa równoważąco na zaburzenia skórne i redukuje namnażanie bakterii.

Witamina B6 poprawia funkcje skóry.

Działanie łagodzące i odżywcze

Krasnorosty mają działanie łagodzące, nawilżające i odbudowujące. Tworzą cienką warstwę ochronną.

Ekstrakt z szarotki alpejskiej ma działanie zmiękczające i łagodzące.

Duże stężenie flawonoidów zwalcza działalność wolnych rodników.

Czynniki działające łagodząco na skórę zawierające ekstrakty z ruszczyka kolczastego, wąkrotki azjatyckiej, nagietka, kasztanowca, pantenolu (prowitaminy B5), hydrolizowane proteiny drożdżowe oraz pochodną kwasu lukrecjowego, które redukują zaczerwienienie skóry wzmacniając ścianki naczyń krwionośnych. Łagodzą podrażnienia i uczucie dyskomfortu typowe dla skóry wrażliwej. Ograniczają również występowanie cieni pod oczami.

Algacalm ma działanie łagodzące, ograniczające nadmierną aktywność skóry wrażliwej lub ze skłonnością do podrażnień.

Odświeżanie i ochrona

Czynniki odświeżające działają na skórę odświeżająco i chłodząco. Ekstrakt z szarotki alpejskiej ma działanie zmiękczające i łagodzące. Duże stężenie flawonoidów zwalcza działalność wolnych rodników. Kwas salicylowy sprzyja złuszczaniu naskórka poprawiając wygląd skóry i przywracając jej równowagę.

Pozostałe ampułki marki Bellefontaine:

Dodaj komentarz