COMPLEX LIGHTENING NIGHT CREAM – ROZŚWIETLAJĄCY KREM NA NOC

Naturalne procesy starzenia się skóry i ekspozycja na działanie słońca powodują powstawanie przebarwień, brązowych plam i piegów. Complex Lightening Night Cream opracowano przede wszystkim z myślą o cerze normalnej. Pomaga zachować zdrowy blask młodości dzięki czynnikom nawilżającym i odbudowującym.

Funkcje:

 

Rozświetlenie skóry

Na czynnik rozświetlający skórę składają się ekstrakty z siedmiu roślin z Alp szwajcarskich, wybranych ze względu na ich działanie na kultury melanocytów. Rośliny te znacząco rozjaśniają skórę i redukują liczbę plam pigmentacyjnych.

Alfa- arbutyna to kolejny nowatorski czynnik rozświetlający. Blokuje on biosyntezę melaniny w naskórku, rozjaśniając skórę. Działa dla wszystkich rodzajów skóry. Minimalizuje występowanie plam i redukuje opaleniznę po ekspozycji na działanie promieni UV.

Działanie łagodzące i odżywcze

Czynniki o działaniu łagodzącym, zawierające wyciągi z ruszczyka kolczastego, wąkrotki azjatyckiej, nagietka, kasztanowca, pantenolu (prowitaminy B5), hydrolizowane proteiny drożdżowe oraz pochodna kwasu lukrecjowego redukują zaczerwienienia wzmacniając ścianki naczyń krwionośnych. Łagodzą podrażnienia i uczucie dyskomfortu typowe dla skóry wrażliwej. Ograniczają również występowanie cieni pod oczami.

Utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia

Glikol kaprylowy ma właściwości antymikrobowe związane ze zdolnością do absorpcji osmotycznej. Działa antybakteryjnie w stosunku do bakterii trądzikowych z grupy Propioni odpowiedzialnych za występowanie trądziku. Ma wyjątkowe właściwości nawilżające oraz szczególny, natychmiastowy i długotrwały efekt łagodzący.

Izomerat sacharydowy to czynnik łagodzący o wyjątkowych właściwościach sprzyjających zatrzymywaniu wody przez skórę. Redukuje suchość i wygładza skórę.

Ochrona

Ekstrakt z szarotki alpejskiej ma działanie zmiękczające i łagodzące. Duże stężenie flawonoidów zwalcza działalność wolnych rodników.

Krem na dzień:

HIGH PROTECTION DAY CREAM SPF 30 – OCHRONNY KREM NA DZIEŃ SPF 30

Dodaj komentarz