HIGH PROTECTION DAY CREAM SPF 30 – OCHRONNY KREM NA DZIEŃ SPF 30

Promieniowanie UVA/UVB niszczy skórę zwiększając aktywność wolnych rodników, która hamuje proces produkcji kolagenu, obniża elastyczność skóry i redukuje zdolność do zatrzymywania wody. Wszystkie te czynniki razem sprawiają, że skóra jest matowa i zmęczona oraz sprzyjają pojawianiu się linii i zmarszczek. High Protection Day Cream SPF 30 to szeroki zakres ochrony przed najbardziej niszczącymi promieniami słonecznymi i czynnikami środowiskowymi. Mieszanka składników nawilżających odżywia odwodnioną, matową skórę nadając jej blask. Ten lekki krem zapobiega utracie wody tworząc na skórze zdrową warstwę ochronną, która nie zatyka porów. Poprawia procesy odnowy skóry i odmładza ją. Krem można stosować jako dzienny krem nawilżający oraz pod makijaż. Ma delikatną i dobrze wchłaniającą się konsystencję. Nie daje uczucia ciężkości.

 

Funkcje:

 

Wysoce skuteczna ochrona przed słońcem (SPF 30)

Kosmetyk zapewnia 30-krotnie wyższą od naturalnej ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB. Ogranicza występowanie przebarwień i oznak starzenia będących wynikiem nadmiernej ekspozycji na działanie słońca. Olejek z owoców drzewa oliwnego, który cechuje się bardzo niewielkimi rozmiarami cząsteczek. Uzupełnia niedobory skóry i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia. Regularne stosowanie kosmetyku umożliwia utrzymanie czystych, niezatkanych porów.

 

Utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia

Hialuronian sodu to substancja o względnie dużych cząsteczkach, dzięki której 500-krotnie wzrasta zdolność zatrzymywania wody przez skórę. Natychmiast uzupełnia braki w odwodnionej skórze, zapewniając odpowiednie nawilżenie przez całą dobę. Poprawia wygląd skóry i zapobiega jej starzeniu się.

 

Natychmiastowe wchłanianie

Fukożel łatwo wchłania się w skórę dzięki lekkiej, nietłustej konsystencji. Zmiękcza skórę i tworzy naturalną barierę na jej powierzchni, służącą utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia, oraz zapobiega podrażnieniom. Odświeża skórę i ma działanie łagodzące.

 

Ograniczenie pigmentacji

Kwas askorbinowy wnika do skóry i ją restrukturyzuje. Ogranicza występowanie pigmentacji, rozjaśnia skórę, sprzyja powstawaniu kolagenu, minimalizuje pojawianie się linii i zmarszczek, zwalcza proces starzenia oraz wzmacnia naturalną odporność skóry na promienie UVA/UVB. W celu uzyskania lepszych rezultatów najlepiej nakładać kosmetyk przed nałożeniem bazy pod makijaż.

 

Krem na noc:

COMPLEX LIGHTENING NIGHT CREAM – ROZŚWIETLAJĄCY KREM NA NOC

 

Dodaj komentarz