REJUVENATING DAY CREAM – ODMŁADZAJĄCY KREM NA DZIEŃ

 

Szkodliwe skutki oddziaływania środowiska i naturalne procesy starzenia się skóry stopniowo zmniejszają produkcję kolagenu w skórze. Odnowa skóry jest potrzebna zarówno nocą, jak i w dzień. Rejuvenating Day Cream stanowi intensywną formułę odpowiednią dla skóry dojrzałej i pozbawionej witalności. Pomaga zachować jej elastyczność i blask dzięki połączeniu zaawansowanej technologii i naturalnych składników. Pomaga chronić skórę przeciwko szkodliwym promieniom słonecznym i przywraca jej zdrowy blask i młody wygląd.

Funkcje:

 

Metabolizm komórkowy

Regenerujące ekstrakty roślinne przyśpieszają metabolizm komórkowy i polepszają dotlenienie tkanek. Pomaga to skórze zwalczyć proces starzenia się i minimalizuje aktywność wolnych rodników.

Ochrona przed promieniowaniem UV

Połączenie filtrów UVA i UVB umożliwia wszechstronną ochronę przeciwko silnemu promieniowaniu słonecznemu. Opóźnia powstanie rumienia i przedwczesnego starzenia się skóry wynikającego z jej ekspozycji na szkodliwe promienie słoneczne.

Działanie przeciwutleniające

Przeciwutleniający kompleks botaniczny zawiera motyli krzew i tymianek. Jest wysokiej jakości kompleksem zwalczającym stres. Ma skuteczne działanie przeciwutleniające i antybakteryjne, zwalcza skutki zanieczyszczonego środowiska.

Najwyższe nawilżenie

Hialuronian sodu to intensywny czynnik nawilżający, dzięki któremu 500-krotnie wzrasta zdolność zatrzymywania wody przez skórę. W sposób natychmiastowy przywraca skórze równowagę i chroni przed wysuszaniem. Zmniejsza powiększone pory i nadaje skórze elastyczność i jędrność. Glikol kaprylowy ma silne działanie nawilżające, tworzy na skórze warstwę ochronną zapobiegającą utracie wody przez naskórek.

Fukożel to czynnik łagodzący o wyjątkowych właściwościach sprzyjających zatrzymywaniu wody przez skórę. Redukuje suchość i wygładza skórę.

Nanosfery wypełnione silanolem działają jak mikrozbiorniki, uwalniając składniki nawilżające do powierzchniowej warstwy skóry.

Działanie łagodzące

Czynniki o działaniu łagodzącym na skórę to ekstrakty z ruszczyka kolczastego, wąkroty azjatyckiej, nagietka lekarskiego, kasztanowca, prowitamina B5, proteiny zhydrolizowanych drożdży i pochodna kwasu lukrecjowego, które redukują zaczerwienienia poprzez wzmocnienie ścian włosowatych. Łagodzą podrażnienia i eliminują poczucie dyskomfortu, typowe dla skóry wrażliwej. Zmniejszają ponadto cienie w okolicy oczu.

Pozostałe kremy stymulujące:

Dodaj komentarz