CLARIFYING HYDRO – MASK – MASKA OCZYSZCZAJĄCO – NAWILŻAJĄCA

Zanieczyszczenia, pozostałości makijażu i nadmiar łoju zatykają pory, co jest przyczyną powstawania zmian trądzikowych i nadmiernego błyszczenia się skóry. Clarifying HydroMask zawiera kaolin, który skutecznie przywraca normalny poziom produkcji łoju oraz przywraca optymalny poziom nawilżenia. Częste stosowanie zamyka pory i poprawia kondycję skóry.

Funkcje:

 

Redukcja nadmiaru łoju

Kaolin wnika do porów, usuwa zanieczyszczenia i absorbuje nadmiar tłuszczu. Kontroluje produkcję łoju w przypadku skóry przetłuszczającej się, skóry ze skłonnością do zmian trądzikowych i skóry o powiększonych porach. Stymuluje krążenie krwi, poprawiając dotlenienie skóry sprzyjające walce z bakteriami i innymi czynnikami powodującymi podrażnienia.

Kontrola zmian skórnych

Unikatowa mieszanka ekstraktu z liści mięty pieprzowej i triclosanu niszczy bakterie, redukuje stany zapalne i hamuje powstawanie trądziku z grupy Propioni. Nie wysuszająca skóry formuła usuwa nadmiar tłuszczu nie pozbawiając skóry jednocześnie właściwego nawilżenia. Stymuluje krążenie krwi, chroni skórę przed dalszymi zmianami skórnymi. Reguluje powstawanie naturalnej bariery lipidowej skóry.

Zrównoważona cera

Poprawia jędrność skóry i przywraca blask skórze matowej i zmęczonej. Ekstrakt z krwawnika pospolitego ma działanie łagodzące na wrażliwą skórę

Nawilżanie

Produkt zawiera wszystkie naturalne składniki botaniczne o właściwościach nawilżających, przywraca skórze odpowiedni poziom nawodnienia i poprawia jej jędrność.

Czas aplikacji 15-20 min. Maskę należy zmyć wodą, a następnie nałożyć produkty do dziennej/nocnej pielęgnacji.

Pozostałe maski oraz krem do rąk:

 

Dodaj komentarz