DOUBLE – WHITE BEAUTIFYING MASK – MASKA ROZŚWIETLAJĄCA

 

Naturalne procesy starzenia się skóry i ekspozycja na działanie słońca powodują powstawanie przebarwień, brązowych plam i piegów. Double – White Beautifying Mask opracowano przede wszystkim z myślą o cerze normalnej. Pomaga zachować zdrowy blask młodości dzięki czynnikom nawilżającym i odbudowującym. Maseczka stopniowo rozjaśnia cerę. Działanie kosmetyku jest najskuteczniejsze w przypadku stosowania razem z innymi kosmetykami Linii Rozświetlającej.

Funkcje:

 

Rozjaśnienie skóry

Na czynnik rozświetlający skórę składają się ekstrakty z siedmiu roślin z Alp szwajcarskich, wybranych ze względu na ich działanie na kultury melanocytów. Rośliny te znacząco rozjaśniają skórę i redukują liczbę oznak starzenia.

Alfa- arbutyna to kolejny nowatorski czynnik rozświetlający. Blokuje on biosyntezę melaniny w naskórku, rozjaśniając ją. Działa dla wszystkich rodzajów skóry. Minimalizuje występowanie plam i pomaga zredukować opaleniznę po nadmiernej ekspozycji na działanie promieni UV.

Działanie łagodzące i odżywcze

Krasnorosty mają działanie łagodzące, nawilżające i odbudowujące. Tworzą cienką warstwę ochronną. Ekstrakt z szarotki alpejskiej ma działanie zmiękczające i łagodzące.

Duże stężenie flawonoidów zwalcza działalność wolnych rodników.

Czynniki działające łagodząco na skórę zawierające ekstrakty z ruszczyka kolczastego, wąkrotki azjatyckiej, nagietka, kasztanowca, pantenolu (prowitaminy B5), hydrolizowane proteiny drożdżowe oraz pochodną kwasu lukrecjowego redukują zaczerwienienie skóry wzmacniając ścianki naczyń krwionośnych. Łagodzą podrażnienia i uczucie dyskomfortu typowe dla skóry wrażliwej. Ograniczają również występowanie cieni pod oczami.

Utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia

Glikol kaprylowy ma właściwości antymikrobowe związane ze zdolnością do absorpcji osmotycznej. Działa antybakteryjnie w stosunku do bakterii trądzikowych z grupy Propioni odpowiedzialnych za występowanie trądziku. Ma wyjątkowe właściwości nawilżające oraz szczególny, natychmiastowy i długotrwały efekt łagodzący.

Izomerat sacharydowy to czynnik łagodzący o wyjątkowych właściwościach sprzyjających zatrzymywaniu wody przez skórę. Redukuje suchość i wygładza skórę.

Ochrona

Ekstrakt z szarotki alpejskiej ma działanie zmiękczające i łagodzące.

Duże stężenie flawonoidów zwalcza działalność wolnych rodników.

Czas aplikacji 15-20 min. Maskę należy zmyć wodą, a następnie nałożyć produkty do dziennej/nocnej pielęgnacji.

Pozostałe maski oraz krem do rąk:

 

Dodaj komentarz