INTENSIVE HAND TREATMENT – INTENSYWNY KREM DO RĄK

Suche jesienne i zimowe powietrze, ekspozycja na działanie czynników zewnętrznych, jak detergenty, woda i promienie UVA/UVB niszczą skórę. może to prowadzić do jej złuszczania się w wyniku odwodnienia i pogorszenia jej faktury, a w skrajnych warunkach do chronicznej egzemy. Intensive Hand Treatment został opracowany tak, by zwalczać efekt podrażnionej, suchej, pękającej i nadwrażliwej skóry dłoni. Zawiera Gigawhite – preparat złożony z ekstraktów z siedmiu roślin alpejskich. To wysoce skuteczny składnik działający rozjaśniająco, nawilżająco i zapobiegający procesom starzenia się skóry. Odżywia skórę nie zostawiając jednocześnie tłustych pozostałości i łatwo się wchłania.

Funkcje:

 

Skuteczne nawilżanie

Hialuronian sodu to substancja o względnie dużych cząsteczkach, dzięki której 500-krotnie wzrasta zdolność zatrzymywania wody przez skórę. Absorbuje wilgotność z powietrza i tworzy warstwę ochronną sprzyjającą procesom odmłodzenia skóry. Odżywia komórki skóry zapobiegając procesom starzenia się skóry na dłoniach i ogranicza powstawanie linii.

Nawilżanie/rozjaśnianie

Gigawhite, preparat złożony z ekstraktów z siedmiu roślin alpejskich, to wysoce skuteczny składnik który poprawia fakturę skóry, działa rozjaśniająco, ogranicza pigmentację i zapobiega tworzeniu się ciemnych plamek. Przywraca blask matowej cerze i ujednolica ją.

Doskonała ochrona

Zapobiega negatywnym efektom promieniowania UVA/UVB i agresywnemu działaniu czynników środowiskowych. Silny skład  witaminowy zapobiega niszczeniu skóry przez wolne rodniki. Poprawia wygląd skóry uzupełniając ją o czynniki odżywcze i nawilżając. Łagodzi podrażnienia i uczucie dyskomfortu. Zmiękcza skórę do optymalnego stanu.

Działanie antybakteryjne i przeciwzapalne

Diglukonian chlorheksydyny niszczy bakterie oraz źródła infekcji i podrażnienia będące przyczyną problemów skórnych. Ekstrakt z korzenia ruszczyka kolczastego reguluje funkcje skóry, działa łagodząco i ogranicza obrzmienia. Poprawia mikrokrążenie krwi w naskórku, eliminuje nagromadzenie lipidów i toksyn w komórkach. Nadaje dłoniom natychmiastową ochronę.

Maski Bellefontaine:

Dodaj komentarz