MOISTURE RENEWING MASK – MASKA NAWILŻAJĄCO – REGENERUJĄCA

 

Negatywny wpływ czynników środowiskowych oraz naturalny proces starzenia się skóry stopniowo osłabia możliwości tworzenia kolagenu przez skórę. Może to prowadzić do wielu problemów, w tym do odwodnienia lub utraty gładkości i elastyczności przez skórę. Moisture Renewing Mask zawiera hydrolizowaną proteinę sojową oraz hialuronian sodu – czynniki silnie nawilżające, które nawilżają skórę w stopniu 500-krotnie przekraczającym możliwości utrzymywania wilgoci przez skórę. Czynniki te nawilżają skórę i utrzymują wilgoć wewnątrz przez cały dzień. Wyjątkowe właściwości ekstraktu z wąkrotki azjatyckiej stymulują powstawanie kolagenu, dzięki czemu kontury twarzy są gładsze i jędrniejsze.

Funkcje:

 

Nawilżanie

Hydrolizowana proteina sojowa i hialuronian sodu wnikają do wewnętrznych warstw naskórka. Utrzymują komórki w optymalnej kondycji i aktywizują je. Zdolność do wiązania ogromnych ilości wody nadaje skórze jędrność i elastyczność. Naturalne właściwości przeciwutleniające pomagają zwalczyć efekt starzenia, wygładzają skórę i czynią ją bardziej miękką, mają łagodzący wpływ na skórę wrażliwą oraz nadają cerze blask.

Odmłodzenie komórek

Ekskluzywny ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej wyjątkowo skutecznie zapobiega powstawaniu stanów zapalnych i podrażnień. Stymuluje produkcję kolagenu i ogranicza szkodliwe działanie wolnych rodników. Wzmacnia mikronaczynia krwionośne i poprawia krążenie. Działa jak katalizator budowy nowych komórek skóry, co zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry wynikającemu ze zmian klimatycznych i negatywnego wpływu czynników środowiskowych.

Elastyczność skóry

Najwyższej jakości olejek z nasion winogron zawiera kwas linolowy oraz OPC (Oligomeric Proanthocyanidin). Kwas linolowy, kwas tłuszczowy, którego skóra sama nie produkuje, jest czynnikiem przeciwdziałającym starzeniu się skóry i zwalcza wolne rodniki. Poprawia także przyswajalność witamin C i E przez skórę. Jego działanie przeciw starzeniu się skóry przekracza 50-krotnie działanie witaminy E i 20-krotnie działanie witaminy C. OPC chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni UVA/UVB, przeciwdziała pogorszeniu produkcji kolagenu i utracie jędrności, poprawiając tym samym elastyczność skóry i ograniczając szkodliwy wpływ czynników środowiskowych. Nadaje skórze zdrowy i pełen blasku wygląd.

Czas aplikacji 15-20 min. Maskę należy zmyć wodą, a następnie nałożyć produkty do dziennej/nocnej pielęgnacji.

Pozostałe maski oraz krem do rąk:

 

Dodaj komentarz