VITAL – REFINING EXFOLIATOR

 

Dłuższa ekspozycja na działanie promieni słonecznych sprawia, że naskórek grubieje, przez co skóra traci blask i odpowiednie nawilżenie. Sprzyja to zatykaniu się porów, co prowadzi z kolei do powstawania zmian trądzikowych i innych zmian skórnych. Vital Refining Exfoliator skutecznie rozpuszcza i usuwa martwe komórki naskórka, eliminuje przebarwienia, zaskórniki, zmiany skórne i inne niedoskonałości skóry. Reguluje produkcję łoju i utrzymuje pory w czystości. Wygładza skórę oraz linie i zmarszczki.

Funkcje:

 

Dokładne oczyszczanie skóry

Produkt oczyszcza skórę i usuwa nadmiar łoju, toksyn oraz martwych komórek naskórka. Zmiękcza skórę, rozjaśnia, skutecznie usuwa zaskórniki, ślady po zmianach trądzikowych.

Równowaga i nawilżenie

Produkt zawiera szereg czynników odżywiających i nawilżających skórę (polimetakrylan glicerylu, glicyryzynian amonu, trójgliceryd kaprynowy), które mają działanie silnie odżywcze i nawilżające. Skóra jest czysta i świeża.

Dodatkowa ochrona

Produkt zawiera mieszankę witamin zapobiegających powstawaniu przebarwień, wygładzającą drobne linie i zmarszczki oraz zapewniającą ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UVA/UVB.

Działanie antybakteryjne i przeciwzapalne

Diglukonian chlorheksydyny szybko niszczy bakterie. Ekstrakt z korzenia ruszczyka kolczastego odżywia i łagodzi skórę oraz redukuje obrzęki. Poprawia mikrokrążenie naskórka, eliminuje złogi tłuszczowe na powierzchni skóry i nagromadzenie toksyn.

Pozostałe produkty linii oczyszczającej:

Dodaj komentarz