FRESH CLARIFYING FOAMING GEL – ODŚWIEŻAJĄCY ŻEL DO DEMAKIJAŻU

 

Nagromadzenie martwych komórek naskórka i innych zanieczyszczeń zatyka pory skórne. Nie pozwala to na dokładne oczyszczenie skóry i sprawia, że w mieszkach włosowych gromadzi się nadmiar łoju. Stopniowo pory są coraz większe i taki stan może prowadzić do trwałych problemów ze skórą. Fresh Clarifying Foaming Gel zawiera naturalne składniki roślinne, które skutecznie regulują produkcję łoju. Rozpuszcza i usuwa zanieczyszczenia i pozostałości makijażu. Poprawia stan naturalnej warstwy ochronnej skóry dzięki składnikom odżywczym i nawilżającym.

Funkcje:

Dokładne oczyszczanie skóry

Usuwa nadmiar łoju i martwych komórek. Witamina E stanowi naturalny przeciwutleniacz zapobiegający niszczeniu komórek skóry i sprzyja zdrowej aktywności komórek skóry. Odpowiednio czysta twarz ma podstawowe znaczenie jeśli chodzi o unikanie nadmiernego gromadzenia się łoju w celu zapobiegania przyszłym zmianom skórnym.

Równowaga/nawilżanie

Gliceryna ma właściwości nawilżające i czyszczące. Pomaga także utrzymać naturalną warstwę ochronną skóry, dzięki jej działaniu skóra jest odżywiona, miękka i jędrna.

Doskonała ochrona

Produkt zawiera szereg naturalnych ekstraktów roślinnych zwalczających skutki niekorzystnego działania wolnych rodników. Składniki te mają działanie łagodzące, skóra jest bardziej miękka, zapobiegają także starzeniu się skóry i regulują produkcję łoju, by skóra nie błyszczała się nadmiernie, jednocześnie przywracają blask matowej cerze.

Działanie antybakteryjne i przeciwzapalne

Ekstrakt ze ślazu łagodzi stany zapalne. Działa kojąco i stabilizująco na skórę, jest ona bardziej miękka. Dzięki wysokiej zawartości Amadorine produkt sprzyja aktywności komórkowej i odmładza skórę, zwiększając metabolizm komórek.

Pozostałe produkty linii oczyszczającej:

Dodaj komentarz