REVITALIZING TONIC LOTION – REWITALIZUJĄCY TONIK

Odżywia skórę i tworzy naturalną barierę chroniącą przed utratą wilgoci. Bariera ta umożliwia ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego, wiatru i zanieczyszczeń atmosferycznych. Minimalizuje zatykanie się porów prowadzące oraz powstawanie zaskórników i zmian trądzikowych. Skóra jest bardziej miękka.

Funkcje:

 

Dokładne oczyszczanie skóry

Ekstrakt z Hamamelis Virginiana (oczar wirginijski) ma przeciwzapalne właściwości. Usuwa podrażnienia i działa łagodząco na skórę. Skutecznie zapobiega szkodliwemu działaniu wolnych rodników, redukuje obrzęki, reguluje produkcję łoju, usuwa zanieczyszczenia z twarzy oraz ogranicza ilość zatkanych lub powiększonych porów prowadzących do powstawania zaskórników i zmian trądzikowych.

Równowaga/nawilżanie

Produkt zawiera szereg czynników odżywczych i nawilżających (glikol, butylen, glicerynę, pochodną kwasu lukrecjowego), które odpowiednio intensywnie odżywiają i nawilżają naskórek. Skóra staje się miękka i jędrna.

Miękkość

Ekstrakt z szarotki alpejskiej usuwa i rozpuszcza pozostałości po makijażu i zanieczyszczenia środowiskowe. Odświeża i nawilża skórę. Zapobiega zniszczeniom spowodowanym przez wolne rodniki, działa łagodząco i zmiękczająco na skórę oraz zwalcza efekty starzenia.

Działanie łagodzące

Szybkie właściwości chłodzące mleczanu metylu natychmiastowo zamykają pory. Produkt ma szczególnie dobre działanie w przypadku skóry wrażliwej lub skóry ze skłonnością do czerwienienia się. Usuwa efekt zaczerwienienia, sprzyja odnawianiu się komórek skóry, poprawia fakturę skóry, zamyka pory i przywraca skórze blask.

Pozostałe produkty linii oczyszczającej:

Dodaj komentarz