SOOTHING MILK CLEANSER – MLECZKO DO DEMAKIJAŻU

 

Brud, resztki makijażu oraz martwy naskórek zapychają i powiększają pory, co prowadzi do powstawania zaskórników i zmian trądzikowych. Łagodzące mleczko do demakijażu i oczyszczania skóry delikatnie rozpuszcza i usuwa brud, łój i ślady zanieczyszczeń z twarzy. Pomaga usunąć nadmiar łoju i pozostawia skórę czystą, miękką i świeżą. Nie wysychająca formuła mleczka skutecznie usuwa zanieczyszczenia bez podrażniania i wysuszania skóry.

Funkcje:

 

Dokładne oczyszczanie skóry

Produkt zawiera mieszankę naturalnych ekstraktów roślinnych (szarotka alpejska, ekstrakt z korzenia ruszczyku kolczastego) – łagodną, a jednocześnie skutecznie rozpuszczającą zanieczyszczenia i pozostałości makijażu. Poprawia mikrokrążenie, odświeża i nawilża skórę.

Działanie ochronne i antybakteryjne

Diglukonian chlorheksydyny niszczy bakterie, zarazki i źródła infekcji będące przyczyną problemów skórnych.

Ekstrakt z kasztanowca poprawia krążenie krwi, wzmacnia naturalne zdolności ochronne skóry przed niszczącym wpływem środowiska i skrajnych temperatur.

Działanie hamujące przyszłe zmiany skórne

Ekskluzywny składnik w postaci oleinianu decylu niszczy bakterie i redukuje stany zapalne. Głęboko oczyszcza skórę i stymuluje krążenie zapobiegając przyszłym zmianom skórnym. Nie drażni i nie wysusza skóry. Skóra jest świeża, czysta i nawilżona.

Odżywianie i nawilżanie skóry

Produkt zawiera szereg składników nawilżających, które przywracają i utrzymują naturalną równowagę skóry. Poprawa elastyczności skóry.

Pozostałe produkty linii oczyszczającej:

Dodaj komentarz