AUTHENT

Authent

„AUTHENT” wywodzi się z angielskiego słowa „autentyczny”. W tym przypadku nazwa oznacza “krem przynoszący konkretny efekt”  skórze. Krem koncentruje się na komórkach macierzystych skóry, które są początkiem wszystkich komórek.

Przełomowe badania nad procesem powstawania skóry doprowadziły do stworzenia rewolucyjnego kremu Authent. Authent oddziałuje na skórę, aktywując jej komórki macierzyste, aby zmiany postępujące z wiekiem na skórze były zmianami pełnymi nadziei. Poszukiwania pochodzenia piękna zrewolucjonizowały jego przyszłość.

Badania MENARD nad komórkami macierzystymi wyprzedziły konkurencję. W kwietniu 2008, MENARD rozpoczął kurs sponsorowany (otwierając laboratorium badawcze) w Szkole Medycyny Uniwersytetu Zdrowia Fujita i wspólnie z uniwersytetem kontynuuje badania. AUTHENT jest wynikiem zebranych doświadczeń MENARDA oraz wszystkich wysiłków, które podejmował przez ostatnie 50 lat. Od samego początku MENARD angażował się we wszechstronne badania nad starzeniem się skóry i wzmacnianiem piękna. Konsekwentnie proponował bogate linie produktów takich jak EMBELLIR czy SARANARI. Zaawansowane badania MENARD nad komórkami macierzystymi oparte były na danych pomiarowych zbieranych długookresowo. W 2009, w 50-tą rocznicę powstania firmy, MENARD prezentuje, rezultat nagromadzonych doświadczeń, „KREM AUTHENT”. Dzięki uwzględnieniu wyników badań nad komórkami macierzystymi, AUTHENT stał się absolutnie unikatowy.

Komórkę macierzystą można nazwać „matką wszystkich żyjących komórek”. W ostatnich latach odkryto ich potencjał w zakresie regeneracji tkanek uszkodzonych w wyniku urazu lub starzenia się. Obecnie komórki macierzyste przyciągają uwagę naukowców na całym świecie, specjalizujących się w dziedzinie medycyny regeneracyjnej.

Funkcje komórek macierzystych skóry

Ostatnie badania wykazały, że są one obecne zarówno w warstwie skóry właściwej jak i naskórka. Komórki macierzyste skóry są zdolne do wytwarzania nowych komórek i regeneracji skóry. Ta regeneracja pozwala zachować świeżą, jędrną, młodą skórę. MENARD odkrył, że z wiekiem komórek macierzystych jest coraz mniej. W konsekwencji nowe komórki skóry nie są produkowane. Jest to przyczyną spowolnienia naturalnych procesów odmładzania skóry. Jednocześnie pojawiają się oznaki starzenia się skóry: suchość, zmarszczki, utrata jędrności. Najważniejsze dla regeneracji i młodego wyglądu skóry jest wzrost liczby komórek macierzystych i spowodowanie, aby produkowały one nowy naskórek i nową skórę właściwą.

MENARD odkrył siłę „nasion”, które są początkiem roślin i pozwalają aktywować komórki macierzyste.

Komórki macierzyste są początkiem skóry a nasiona początkiem roślin. W nasionach jest potencjał, aby roślina puściła pędy, wyrosły jej liście i zakwitły piękne kwiaty. MENARD podjął badania nad nasionami jako składnikami, które aktywują komórki macierzyste, twierdząc, że siła nasion może pomóc komórkom macierzystym, w regeneracji pięknej i młodej skóry. W konsekwencji, odkryto, że nasiona „wiśni ptasiej”, „zatwaru pangdahai” i „purpurowego jęczmienia”, mają taką moc. Na drodze wyjątkowego procesu pozyskano ich esencjonalne olejki.

Ekstrakt z nasion wiśni ptasiej (PRUNUS AVIUM)

Laboratorium Menard pozyskało ekstrakt z nasion owocowej wiśni ptasiej, Europejskiego pochodzenia. Ekstrakt ten skutecznie wpływa na wzrost liczby komórek macierzystych skóry, źródła piękna.

Ekstrakt z nasion zatwar pangdahai (STERCULIA SCAPHIGERA)

Laboratorium Menard pozyskało ekstrakt z nasion wysokich na 30 metrów wielkolistnych drzew zatwar pangdahai z południowo -wschodniej Azji. Ekstrakt ten może produkować nowe komórki naskórka z komórek macierzystych skóry i przywracać młodość naskórka.

Ekstrakt z nasion purpurowego jęczmienia (HORDEUM VULGARE)

Laboratorium Menard pozyskało ekstrakt z rodzącego ziarno purpurowego jęczmienia. Ekstrakt ten może produkować nowe komórki skóry właściwej z komórek macierzystych i przywracać młodość skóry właściwej.

Pełen kobiecości zapach KREMU AUTHENT pochodzi z naturalnych olejków róży, kwiatu pomarańczy i fiołków pochodzących z Grasse, jak również aromatu FE. Zapach stanowi harmonię białych kwiatowo- wocowych i drzewnych. Aromat FE (Feminine Energy Aroma) to cztery różne rodzaje zapachów w artystycznej kompozycji. Głównym składnikiem jest olejek z nasion ambrette (ekstraktowany z Abelmoschus moschatus medik, który jest rodzajem hibiskusa) zdecydowanie podkreślający kobiecość.

Działanie KREMU AUTHENT zburzyło koncepcję pilęgnacyjną innych produktów MENARD. Komórki skóry słabną lub stają się z wiekiem mało aktywne. Inne produkty Menard uaktywniają istniejące komórki, aby dać skórze młodość. KREM AUTHENT działa inaczej, koncentruje się na świeżych, nowych komórkach i ich produkowaniu. Jego formuła zawiera składniki, które pomagają we wzroście liczby komórek macierzystych, i pomagają komórkom macierzystym produkować nowe komórki skóry. Nowe komórki mają fantastyczną zdolność produkcji kolagenu i składników nawilżających, aktywnie formując nową skórę.

„Carying capsule system”, który dostarcza siłę nasion do skóry

Ekstrakty z nasion są zamykane w mikrokapsułach stworzonych ze składnika podobnego do membrany komórkowej skóry. Ten “system kapsuł – przekaźników” pomaga ekstraktom złączyć się ze skórą.

„Smooth performer emulsion” oferująca komfortową konsystencję i natychmiastowy efekt na skórze

Wysoko nawilżający olej jest emulsyfikowany z witaminą, składnikiem pochodzenia roślinnego oraz składnikiem podobnym do membrany skóry, co doskonale służy doskonałemu nawilżeniu skóry. Proces ten pozwolił osiągnąć konsystencję kremu, która jest gładka i doskonale harmonizuje się ze skórą, tak jakby się z nią stapiał. KREM AUTHENT szybko dostarcza skórze wystarczającą ilość nawilżenia i zapewnia wyjątkowy efekt nawilżający.

Dodaj komentarz