O Mnie

Od ponad 15 lat zajmuję się najbardziej luksusowymi i niszowymi markami pielęgnacyjnymi na świecie. Jestem absolwentką renomowanego Studium Kosmetycznego w Warszawie, a także Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS) oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Personelem (WSZP).

Od czasu studiów stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez pracę w branży kosmetyków luksusowych oraz udział w licznych szkoleniach i warsztatach (m.in. Chiny, Francja, Japonia, Szwajcaria). Większość z Was zna mnie jako szkoleniowca i promotora marki La Prairie. Inni jako szkoleniowca i specjalistę ekskluzywnych zabiegów z użyciem marek takich jak: Bellefontaine, Menard, La Vallee, Visoanska, Annick Goutal, Lisa Simon lub Koh.

Specjalizuję się w tworzeniu Indywidualnych Programów Pielęgnacyjnych dla klientów, jak również wykonuję zabiegi na najbardziej luksusowych i niszowych markach kosmetycznych. Pracuję na produktach najwyższej jakości, dlatego też mogę zagwarantować każdemu klientowi spektakularny efekt i 100% satysfakcji z zabiegu.

Preferuję pielęgnację i zabiegi „szyte na miarę”. Na bazie ponad 10 lat współpracy z różnymi markami kosmetycznymi stworzyłam własną technikę masażu, która łączy w sobie „perełki” każdej z nich. Moim nadrzędnym celem jest zagwarantowanie najlepszego możliwego efektu oraz najwyższej jakości.

Tworzę tę stronę po to, aby w łatwy i przystępny sposób dzielić się z Wami ważnymi i ciekawymi informacjami na temat kosmetyków oraz nowości, które nieustannie pojawiają się na rynku. Do tej pory barierą były odległość i czas. Teraz każda z Was, w dowolnym i komfortowym dla siebie momencie, może sięgnąć po garść unikatowej wiedzy, która ułatwi właściwy dobór kosmetyków dla siebie.

Pozdrawiam…

Magdalena Daniluk

 

Dodaj komentarz