Menard

Logo Menard

Oferta zabiegów pielęgnacyjnych

 

Marka Menard oferuje bardzo kompleksowy zestaw zabiegów pielęgnacyjnych odpowiadających wszelkim potrzebom każdego typu skóry. Dla klientów, którzy chcą się zapoznać z marką przygotowano specjalną ofertę zabiegu ekspresowego, który pozwala przekonać się na własnej skórze o sile ekstraktów z czarnych i czerwonych grzybów Reischi.

EMBELLIR Global Anti-Aging Treatment (20min. 130 zł)

Ekspresowy zabieg nawilżająco-odżywczy, wykorzystujący bogactwo linii Embellir. Odświeża, rewitalizuje i dotlenia skórę. Zapewnia optymalny komfort i dostarcza skórze wszystkich niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych i regenerujących.

Pozostałe zabiegi mają charakter bardzo rozbudowany i globalny. Zostały one podzielone na dwie grupy: Standard i Supreme. Zabiegi Supreme zawierają dodatkowe maski na bazie alg i silnie skoncentrowanych ekstraktów, dostosowanych do specyficznych problemów skórnych takich jak przebarwienia; zanieczyszczanie się skóry oraz tendencja do stanów zapalnych; suchość, utrata jędrności i elastyczności skóry.

Oferta zabiegów Standard

 

EMBELLIR Anti-Aging Lifting Special Eye (80min. 490 zł)

Kompleksowy zabieg o silnym efekcie ujędrniająco-nawilżającym. Intensywność gwarantuje gama produktów z linii Embellir, kwas hialuronowy oraz kolagen. Zabieg łączy w sobie masaż ujędrniający i japońskie techniki akupresury. Dla skóry wokół oczu stosowany jest odrębny masaż z wykorzystaniem preparatów zawierających najwyższe stężenie esencji z czarnych i czerwonych grzybów Reishi.

EMBELLIR Anti-Aging Special Eye (70 min. 430 zł)

Odżywczo-regenerujący zabieg wykorzystujący wszystkie zalety ekskluzywnej linii Embellir. Dzięki zastosowaniu japońskich technik akupresury ułatwione jest odprowadzanie limfy z okolicy oka, a tym samym redukowane są zacienienia i opuchnięcia. Skóra natychmiast uzyskuje młody i promienny wygląd dzięki zastosowaniu najsilniej skoncentrowanego serum, które jest esencją z czarnych i czerwonych grzybów Reishi.

EMBELLIR Anti-Aging Collagen Eye (65min. 390 zł)

Nawilżająco-regenerujący zabieg wykorzystujący wszystkie zalety ekskluzywnej linii Embellir. Dla skóry wokół oczu stosowany jest odrębny masaż z wykorzystaniem preparatów zawierających duże stężenia kolagenu i kwasu hialuronowego.

EMBELLIR Anti-Aging Standard Treatment (60min. 290 zł)

Podstawowy zabieg odżywiający na bazie ekskluzywnej linii Embellir. Odnawia i odmładza komórki skóry pozostawiając cerę intensywnie nawilżoną, pełną blasku i elastyczną. Unikalna technika masażu łączącego techniki wschodnie i zachodnie zapewnia doskonały relaks i uczucie odprężenia dla ciała i ducha.

Oferta zabiegów Supreme

 

EMBELLIR Anti-Aging Extreme (kompleksowo liftigujący) – 80min. 560 zł

Kompleksowy zabieg przeciwzmarszczkowy o silnym efekcie liftingującym. Zapewnia natychmiastową redukcję zmarszczek oraz wymodelowanie owalu twarzy. Łączy w sobie zalety linii Embellir, jak również korzyści płynące ze składników pochodzenia morskiego. Dla skóry wokół oczu stosowany jest odrębny masaż z wykorzystaniem preparatów zawierających najwyższe stężenie esencji z czarnych i czerwonych grzybów Reishi.

EMBELLIR Anti-Aging Extreme (rozświetlający) – 80min. 540 zł

Kompleksowy zabieg dla cer z problemem przebarwień. Idealnie wyrównuje koloryt skóry przywracając jej naturalny blask. Niweluje piegi i przebarwienia. Doskonale regeneruje zszarzałą cerę pozbawioną blasku, a jednocześnie dzięki zawartości alg morskich zapewnia skórze nawilżenie. Dzięki bogactwu linii Embellir skóra jest kompleksowo zregenerowana i odtoksyczniona. Dla skóry wokół oczu stosowany jest odrębny masaż z wykorzystaniem preparatów zawierających najwyższe stężenie esencji z czarnych i czerwonych grzybów Reishi.

EMBELLIR Anti-Aging Extreme (oczyszczający) – 80min. 520 zł

Kompleksowy zabieg dla cer problematycznych. Znakomicie usuwa zanieczyszczenia, ogranicza nadmierne wydzielanie naturalnego sebum oraz zmniejsza widoczność porów skórnych. Dzięki linii Embellir z każdej komórki skóry usuwane są toksyny, a jednocześnie skóra dostaje zastrzyk składników głęboko nawilżających i regenerujących. Dla skóry wokół oczu stosowany jest odrębny masaż z wykorzystaniem preparatów zawierających najwyższe stężenie esencji z czarnych i czerwonych grzybów Reishi.

 

Dodaj komentarz