Visoanska

Logo Visoanska

Oferta Zabiegów Pielęgnacyjnych

 

…Twoja skóra uczy się jak pozostać wiecznie młodą…

 

Niezależnie od tego, w jak szybkim tempie toczy się Twoje życie pamiętaj, że niektóre rośliny żyją w dużo bardziej brutalnych warunkach przyrody, doświadczając każdego dnia toksycznych wyziewów lub skrajnych temperatur. W tych roślinach naukowcy marki Visoanska odkryli nietypowe “cząsteczki przetrwania”, które są kompatybilne z ludzkim organizmem. Cząsteczki te uczą naszą skórę ekstremalnej odporności na zewnętrzne czynniki atmosferyczne, stres, jak również zwiększają potencjał długowieczności komórek skóry. Ekskluzywne rytuały zabiegów Visoanska czerpią z tych odkryć aby uczyć i trenować Twoją skórę jak pozostać wiecznie młodą i piękną.

 

VISOLIFT

Z BAŁTYCKIM BURSZTYNEM I BIAŁYM HOWLITEM

Zabieg przeciwzmarszczkowo- liftingujący

Sygnowany przez ELISABETH VISOANSKA

75min – 390zł

Ten kultowy zabieg marki VISOANSKA jest dedykowany skórom, które mają tendencję do utraty blasku, zdrowego kolorytu, jędrności i napięcia. Ten kompleksowy zabieg przeciwzmarszczkowo- ujędrniający aktywuje wszystkie kluczowe funkcje skóry do usuwania toksyn oraz aktywacji odnowy komórkowej.  Długi i unikalny masaż kamieniami bursztynu i howlitu tonuje i stymuluje mięśnie twarzy, poprawiając tym samym ich napięcie i jędrność.  Zmarszczki i drobne linie są natychmast wygładzone. Skóra twarzy jest ujędrniona, odżywiona i optymalnie nawilżona.

POCHODZENIE BURSZTYNU

 

Bursztyny

Ten minerał jest skamieniałą żywicą prehistorycznych roślin (40mln lat), powstałą w procesie fosylizacji lasów iglastych. Dla prehistorycznych drzew żywica, którą dzisiaj znamy jako bursztyn, działała silnie bakteriobójczo, jak również wspomagała proces regeneracji i rekonstrukcji uszkodzeń.

Do dziś bursztyn zachował swoje cenne właściwości.

Zawiera od 3 do 8% kwasu bursztynowego, który jest doskonałym składnikiem antyrodnikowym spowalniającym procesy starzenia się skóry. Bursztyn działa odżywiająco, stabilizuje i regeneruje nasze pole elektromagnetyczne.  W związku z tym, bursztyn można stosować na wszystkich czakrach w celu przywrócenia właściwej cyrkulacji energii, we wszystkich dolegliwościach, które mogą się objawiać bólem.

Ten wyspecjalizowany zabieg ma na celu silną stymulację wszystkich kluczowych funkcji skóry oraz przyśpieszenie regeneracji tkanek. Skóra uzyskuje młody, zdrowy wygląd i blask. Komórki naskórka są silnie dotlenione, dzięki czemu twarz wygląda świeżo i promiennie.

Techniki uciskowe zastosowane w zabiegu zmniejszają poziom odczuwanego stresu oraz zmęczenia, tym samym pomagają się zrelaksować i odpocząć.

W trakcie zabiegu odczuwalna będzie również zmiana temperatury skóry, co umożliwi lepszą wchłanialność i penetrację składników odbudowujących i regenerujących.

Ponadto unikalne, ekskluzywne techniki liftingującego masażu, zagwarantują doskonałą stymulację, wzmocnienie mięśni twarzy, usunięcie oznak zmęczenia i starzenia się skóry, dając efekt młodzieńczego wyglądu oraz dosknałego samopoczucia.

WŁAŚCIWOŚCI HOWLITU

 

Jest minerałem z gromady krzemianów należącym do minerałów rzadkich. Jego barwa jest biała poprzecinana ciemnymi żyłkami. Jego nazwa pochodzi od nazwiska kanadyjskiego chemika i mineraloga Henryego Howa, który jako pierwszy opisał ten minerał oraz określił jego skład chemiczny. Ma barwę białą, poprzecinaną czarnymi, szarymi lub brązowymi „żyłkami”. Często jest barwiony na różne kolory.

Howlit uznawany jest za kamień posiadający właściwości magiczne, przynoszący szczęście i powodzenie, stymulujący wyobraźnię, wzmacniający odpowiedzialność i cierpliwość. Według medycyny niekonwencjonalnej jest kamieniem pamięci oraz wiedzy, a także pomaga zwalczać bezsenność. Uważa się, że dzięki howlitowi można stać się bardziej zorganizowanym, zdecydowanym i pewnym siebie. Howlit inspiruje artystyczne przedsięwzięcia oraz stymuluje wyobraźnię. Można znaleźć również informacje, że minerał ten wzmacnia odpowiedzialność, zmysł obserwacji, cierpliwość i takt. Howlit to kamień mądrości, otwierający umysł na informacje i wiedzę, nie tylko książkową ale również intuicyjną. Energia howlitu mobilizuje do nauki i poznawania, otwiera również wrota do innych wymiarów. Howlit uspokaja, jest doskonałym kamieniem do medytacji. Ucisza umysł i eliminuje napięcie. Przydaje się gdy ma się do czynienia z ludźmi gwałtownymi i wybuchowymi, uodparnia na ich agresję.

 

DLA KOGO ZABIEG ZOSTAŁ STWORZONY?

 

Dla tych, którzy chcą natychmiastowych efektów.

Dla cer z tendencją do utraty jędrności, pozbarionych witalności.

Dla skór z tendencją do wiotczenia.

EFEKTY

Skóra jest odmłodzona, ujednolicona i rozświetlona

Linie i zmarszczki są wyraźnie spłycone

Poprawa metabolizmu komórkowego

Wymodelowanie owalu twarzy i wyostrzenie rysów

 

Visopur

VISOPUR

Zabieg detoksykujący

60 min – 360zł

 

Zabieg stworzony z myślą o cerach pozbawionych blasku i zmęczonych. Idealny dla osób, które oczekują natychmiastowych efektów. Idealny dla tych, którzy chcą czerpać, z niewyobrażalnego wręcz bogactwa dzikiej natury. Poza doskonałym oczyszczeniem i detoksykacją, podczas zabiegu wykonywane są ćwiczenia dotleniające organizm, jak również stosowane są specjalne techniki masażu, wspomagające dotlenienie skóry. Efekt ten potęguje maska na bazie węgla drzewnego i Kompleksu Oczyszczającego (bluszcz, słonecznik, otręby ryżowe), która skutecznie usuwa toksyny, odnawia i ujednolica koloryt skóry.  Skóra natychmiast odzyskuje blask oraz zdrowy koloryt, jest wypoczęta i rozjaśniona.

 

DOTLENIENIE

 

Tworząc ten zabieg Visoanska zwraca naszą uwagę na liczne korzyści płynące z właściwego dotlenienia naszego organizmu. Dotlenienie jest niezwykle ważnym elementem naszego codziennego życia, ponieważ odpowiada za rewitalizację, zapobiega gromadzeniu się toksyn w organiźmie oraz przyczynia się do lepszej regeneracji i odnowy komórek.

VISOPUR to zabieg o silnych właściwościach regenerujących, dotleniających i tonizujących, który ma olbrzymi wpływ na spowolnienie procesów starzenia się skóry, jednocześnie wydobywając naturalne piękno twarzy i całego ciała. Dotleniony i zregenerowany organizm jest najlepszym sojusznikiem w walce o piękną i zrdową skórę.

Zabieg w ciągu godziny zapewnia naszemu organizmowi całkowitą odnowę i odzyskanie równowagi. W pierwszym etapie zabiegu wykonywane są techniki wyciszające Quiet Body, które czynią nasz organizm głównym motorem dotlenienia całego ciała.

W następnym etapie, dzięki zastosowaniu specjalnych metod masażu, korzyści płynące z dotlenienia są koncentrowane w obrębie twarzy, szyi i dekoltu. W trakcie aplikacji maski, wykonywany jest odprężający masaż brzucha.

Zabieg VISOPUR wykorzystujący produkty pielęgnacyjne marki VISOANSKA, dostarcza skórze składników odżywczych oraz przyśpiesza proces detoksykacji organizmu. Pomaga przywrócić równowagę oraz zapewnia doskonałą ochronę komórek skóry przed procesem starzenia. Zabieg ten przywraca  naturalny blask, jednocześnie dając natychmiastowy efekt rozświetlenia cery.

To wspaniały czas relaksu, podczas którego znikają oznaki upływającego czasu.

 

WĘGIEL DRZEWNY I KOMPLEKS OCZYSZCZAJĄCY

 

 

Węgiel drzewny jest najbardziej efektywnym naturalnym składnikiem o właściwościach oczyszczających.

Jest doskonale znany ze swoich silnych zdolności do absorbowania zanieczyszczeń i toksyn.

W połączeniu z Kompleksem Oczyszczającym (słonecznik, otręby ryżowe, bluszcz), daje doskonałe efekty ochronne wobec cytotoksycznych związków pochodzących z zanieczyszczonego środowiska.

Węgiel drzewny poza właściwościwościami detoksykującymi, doskonale oczyszcza i reguluje wydzielanie sebum.

 

DLA KOGO ZABIEG ZOSTAŁ STWORZONY ?

 

VisopurDla mieszkańców dużych miast

Dla cer matowych, wiotkich, pozbawionych blasku

Dla kobiet po ciąży

Po chorobie lub długiej i męczącej podróży

Dla wszystkich typów skóry

EFEKTY

Promienna, tryskająca zdrowiem skóra

Detoksykacja i oczyszczenie skóry

Dotlenienie i pobudzenie skóry oraz mięśni

Pobudzenie regeneracji komórkowej

Natychmiastowy efekt zdrowej i świeżej skóry

 

 

ZABIEG WOKÓŁ OCZU HYPNOTIC

60min – 320zł

Zabieg dedykowany okolicy oka- najdelikatniejszej partii skóry twarzy. Unikalny rytuał pielęgnacyjny, który w mgnieniu oka przywraca skórze młodzieńczy wygląd i doskonałą kondycję.

Ten wyspecjalizowany zabieg dla skóry wokół oczu wykorzystuje unikalne techniki masażu o silnych właściwościach liftingujących, aby natychmiastowo spłycić linie i zmarszczki. Skutecznie eliminuje opuchnięcia i zacienienia wokół oczu. Doskonale wygładza i silnie nawilża, gwarantując tym samym znakomite rezultaty. W trakcie, kiedy skóra wokół oczu korzysta z bogactwa składników maski Hypnotic (puder ryżowy i kolagen morski), klientka doświadcza relaksującego masażu szyi i dekoltu.

Rozświetlona, promienna, wypoczęta oraz zregenerowana skóra, może ponownie  zachwycać i uwodzić swoim niepowtarzalnym urokiem.

PUDER RYŻOWY I KOLAGEN MORSKI

 

Połączenie pudru ryżowego i alginatu, tworzy na powierzchni wygładzający i kojący skórę wokół oczu film.

Dzięki morskiemu kolagenowi widoczny jest natychmiast po aplikacji, efekt wygładzenia linii i zmarszczek. Oznaki zmęczenia znikają, a skóra wokół oczu staje się jasna oraz promienna dzięki dawce składników energetyzujących i dotleniających komórki.

Delikatna skóra wokół oczu wymaga zastosowania produktów gwarantujących pełne bezpieczeństwo i komfort zastosowania. Żelowa, satynowa maska Hypnotic jest niezwykle delikatnym produktem, stworzonym z naturalnych składników aktywnych, które są doskonałym rozwiązaniem dla delikatnej skóry wokół oczu. Łączy w sobie bezpieczeństwo zastosowania, przy jednoczesnym doskonałym efekcie rozświetlenia skóry.

 

DLA KOGO ZABIEG ZOSTAŁ STWORZONY?

 

Dla tych, którzy szukają zabiegu gwarantującego natychmiastową redukcję linii i zmarszczek wokół oczu

Dla tych, u których na skórze wokół oczu widoczne są oznaki zmęczenia i utrata blasku

Dla tych, którzy chcą się pozbyć problemu opuchnięć wokół oczu

EFEKTY

Zredukowanie zmarszczek wokół oczu

Zredukowanie opuchnięć i zacienień

Rozświetlenie skóry wokół oczu

 

 

 

ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY

60 min – 340zł

Zabieg idealnie dopasowany do potrzeb cery mieszanej i tłustej. Jest szczególnie polecany dla osób, które chcą przywrócić blask i równomierny koloryt skórze problematycznej.

Po dokładnym oczyszczeniu, złuszczeniu i wyciszeniu, na skórze widać natychmiastowe rezultaty.  Dzięki doskonale skomponowanej masce ma bazie składników pochodzenia morskiego oraz olejku z drzewa herbacianego pory skórne są oczyszczone i zwężone oraz mniej widoczne. Wyregulowana zostaje również gospodarka gruczołów łojowych, skóra przestaje się nadmiernie przetłuszczać. Dzięki stymulacji odnowy naskórka usuwane są przebarwienia i ślady po zanieczyszczeniach.

Po zabiegu skóra jest jedwabista w dotyku, świeża, zmatowiona oraz odzyskuje zdrowy blask i jednolity koloryt.

SKARBY MORZA MARTWEGO I OLEJEK HERBACIANY

Dobroczynne i niezwykle skuteczne działanie minerałów zawartych w wodzie morskiej (Morze Martwe) oraz błotach, znane jest już od starożytności.

Błota z Morza Martwego są szczególnie polecane dla cer problematycznych, ze względu na doskonałe właściwości balansujące i wygładzające powierzchnię skóry.

Znany głównie z silnych właściwości przeciwzapalnych olejek z drzewa herbacianego, posiada również właściwości przeciwgrzybicze oraz antybakteryjne. Doskonale łagodzi stany zapalne, jednocześnie stymulując naturalny system odpornościowy skóry. Aplikowany bezpośrednio na uszkodzenia skóry i rany, leczy, wspomaga zabliźnianie i regenerację skóry.

DLA KOGO ZABIEG ZOSTAŁ STWORZONY?

 

Dla cer ze skłonnością do zanieczyszczania

Pozbawionych kolorytu

Przetłuszczających się

Z widocznymi śladami po wypryskach

EFEKTY

Wygładzenie skóry

Usunięcie zanieczyszczeń

Odblokowanie i zwężenie porów skórnych

Redukcja linii i zmarszczek

Oczyszczenie i rewitalizacja

Rozjaśnienie przebarwień i śladów po zanieczyszczeniach

 

PILING Z BAOBABU I CRISTAL GEL

Marka Visoanska przygotowała specjalnie do swoich zabiegów nie tylko maski, ale również specjalny żel do masażu oraz piling.

Co charakteryzuje te  produkty?

Są w 100% naturalne

Nie zawierają konserwantów.

PILING Z BAOBABU

100% naturalny piling z nasion Baobabu, który nie tylko skutecznie złuszcza obumarły naskórek,  ale również  ma silne właściwości antyrodnikowe dla pełnego efektu regeneracji i odnowy skóry.
Dzięki niemu skóra jest dokładnie oczyszczona i złuszczona, a naskórek silnie pobudzony do odnowy.
Efekt: skóra staje się jaśniejsza i ma bardziej jednolity koloryt. Powierzchnia skóry dzięki usunięciu obumarłego naskórka jest idealnie gładka i miła w dotyku.

CRISTAL GEL

Doskonale przejrzysty, naturalny żel bez konserwantów. Ma lekką, nietłustą formułę, dzięki czemu jest idealnym preparatem do masażu.
Stanowi bazę, do której można dodawać dowolny, wyspecjalizowany produkt z linii Visoanska.
Żel jest wzbogacony w estry sacharozy (związki cukru), co nadaje mu niepowtarzalną, niezwykle miłą w dotyku konsystencję. Stopniowo wchłaniając się w skórę, zmiękcza ją i nadaje satynową gładkość. Dzięki niemu skóra jest doskonale odżywiona bez uczucia tłustości na powierzchni. Żel zapewnia głębokie uczucie komfortu i miękkości na wiele godzin.

 

EKSPRESOWY ZABIEG ODŻYWIAJĄCY

 60min – 340zł

 

Doskonały zabieg zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Odżywia i regeneruje skórę oraz poprawia jakość i jędrność mięśni twarzy. Radykalnie poprawia mikrocyrkurację oraz pomaga oczyścić skórę z toksyn i zanieczyszczeń.

Celem masażu jest przywrócenie odpowiedniego nawilżenia oraz jędrności i elastyczności skórze. Zabieg poprawia się ukrwienie skóry, co sprzyja zrelaksowaniu i odstresowaniu mięśni twarzy. Zwiększa to również przenikanie składników aktywnych zawartych w preparatach w głąb skóry.

 

DLA JAKICH TYPÓW CER ZOSTAŁ STWORZONY?

 

  • Dla osób, które oczekują natychmiastowych rezultatów;
  • Dla skóry pozbawionej witalności, potrzebującej wzmocnienia;
  • Dla skóry zestresowanej.

 

EFEKTY:

 

  • Skóra jest zdetoksykowana i zrelaksowana;
  • Skóra jest odnowiona i promienna;
  • Skóra jest zregenerowana;
  • Pobudzone zostaje krążenie i metabolizm skóry.

 

VIVIFYING MASK – MASKA ODŻYWCZA

Opracowana specjalnie z myślą o zabiegu odżywczym maska ujędrniająca z naturalnymi składnikami pochodzenia morskiego, które wzmacniają oraz poprawiają funkcje metaboliczne aby skóra mogła zachować młody wygląd.

Połączenie alg (Spirulina i Laminaria) z Kaolinem pozwala z łatwością przenikać składnikom mineralnym w głąb skóry, pozostawiając uczucie świeżości i czystości.

Zawiera również Spirulinę bogatą w aminokwasy niezbędne skórze aby przywrócić i zachować jędrność tkanek.

Spirulina i Laminaria są bogate w witaminy A, B, C, D, E oraz oligoelementy, które są kluczowymi składnikami w zapobieganiu starzeniu się komórek. Poprzez przyspieszenie odnowy komórkowej, algi przyczyniają się do poprawy jędrności tkanek skóry. Witamina A zwiększa produkcję włókien kolagenowych, co daje widoczny efekt liftingujący. W połączeniu z witaminą E, która jest silnym przeciwutleniaczem, przyczynia się do wzmocnienia tkanek skóry.

Algi gwarantują potrójny efekt: remineralizację, stymulację oraz działanie antystarzeniowe.

 

 

Więcej infomacji na temat produktów marki Visoanska (kliknij).

Dodaj komentarz